Piyano Kursu - Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği - Müzik Kursları - Meraklısı İçin
Piyano Kursu

İstanbul Müzik Kursları Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği

Piyano Kursu

Nar Sanat İstanbul Eğitim Kültür ve Sanat Derneği 4 yaşından itibaren tüm meraklılara Piyano eğitimi veriyor. Eğitim programı nota, solfej ve armoniden piyano enstrümanının olanaklarına kadar pek çok müzikal beceri ve tekniği içeriyor. 4 aylık bir eğitimin sonunda siz de piyanoda bir parça çalacak seviyeye gelebilirsiniz.

Piyano Kursu katılımcıların isteğine göre birebir özel ders şeklinde veya 2 kişilik gruplarda alınabiliyor. Grup dersleri yaş ve seviyeye göre oluşturulan 2 kişilik sınıflarda haftada 1 gün 1 saat olarak düzenleniyor. Ayrıca tüm müzik öğrencileri haftada 3 saat olarak düzenlenen Grup Solfej derslerinden de ücretsiz olarak yararlanabilirler.

Piyano Kursu konservatuar mezunu uzman eğitmenler tarafından verilmektedir.

Bu kurs 2165 kez görüntülendi.

Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği Hakkında

Bakırköy'’de M.E.B. Onaylı belge vermeye yetkili ilk dernek kursudur. Sanatçılar tarafından kurulmuş derneğin eğitim kurumudur. Bakırköy'ün merkezinde toplu taşıma araçlarına 5 dakika mesafede Özgürlük Meydanının yanı başında aracınızla rahatça uzanabileceğiniz bir noktada olan sanat merkezimize sizleri de bekliyoruz.

Kursumuza Ataköy, Florya, Yeşilköy, Yeşilyurt, Bahçelievler, Bağcılar, ikitelli, Atakent, Zeytinburnu, Halkalı toplu konutlar, Sefaköy, Yenibosna, Güngören, Bahçelievler, Soğanlı, Küçükçekmece semtlerinden tek araçla ulaşmanız mümkün. Bekliyoruz!

Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği tarafından düzenlenen Piyano Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Müzik Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir