Modern Dans Kursu - Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği - Dans Kursları - Meraklısı İçin
Modern Dans Kursu

İstanbul Dans Kursları Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği

Modern Dans Kursu

Kökeni Amerika ve Almanya'ya dayanan Modern Dans, öykülemeci ve gösterişli bale ekolüne karşi tepki olarak doğmuştur. Modern Dans kalıpların yıkıldığı bale, müzik, tiyatro gibi sanatın çeşitli dallarından beslenerek kurgulanan bir dans türüdür. Modern Dans Kursu'na katılarak bir yandan vücudunuzun esnekliğini ve formunu koruyabilir, bir yandan da ifade gücünüzü ve yaratıcılığınızı geliştirebilirsiniz.

Modern Dans Kursu haftada 1 gün 2 saat şeklinde düzenlenmektedir ve 5 yaşından büyük tüm Modern Dans meraklılarına açıktır.

Modern Dans Kursu sınıfları en fazla 5 öğrenciden oluşur.

Bu kurs 2384 kez görüntülendi.

Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği Hakkında

Bakırköy'’de M.E.B. Onaylı belge vermeye yetkili ilk dernek kursudur. Sanatçılar tarafından kurulmuş derneğin eğitim kurumudur. Bakırköy'ün merkezinde toplu taşıma araçlarına 5 dakika mesafede Özgürlük Meydanının yanı başında aracınızla rahatça uzanabileceğiniz bir noktada olan sanat merkezimize sizleri de bekliyoruz.

Kursumuza Ataköy, Florya, Yeşilköy, Yeşilyurt, Bahçelievler, Bağcılar, ikitelli, Atakent, Zeytinburnu, Halkalı toplu konutlar, Sefaköy, Yenibosna, Güngören, Bahçelievler, Soğanlı, Küçükçekmece semtlerinden tek araçla ulaşmanız mümkün. Bekliyoruz!

Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği tarafından düzenlenen Modern Dans Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dans Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir