Karikatür Kursu - Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği - Çizim - Tasarım Kursları - Meraklısı İçin
Karikatür Kursu

İstanbul Çizim - Tasarım Kursları Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği

Karikatür Kursu

Karikatür Kursu'na katılarak hem eğlenebilir, hem yeni bir hobi edinebilir, hem de mizah yönünüzü keşfedip geliştirerek etrafınızdakileri güldürebilirsiniz. 10 yaşından büyük her karikatür meraklısı Nar Sanat tarafından düzenlenen Karikatür Kursu'na katılabilir.

Kursun içeriği:

  • Çizim duygusunu ortaya çıkarma
  • Reel çizim
  • Karikatürize çizim
  • Anatomi bilgisi
  • Perspektif bilgisi

Karikatür Kursu küçük sınıflarda haftada 1 gün 2 saat şeklinde yapılmaktadır.

Nar Sanat haftanın her günü 09.00-22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Bu kurs 6125 kez görüntülendi.

Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği Hakkında

Bakırköy'’de M.E.B. Onaylı belge vermeye yetkili ilk dernek kursudur. Sanatçılar tarafından kurulmuş derneğin eğitim kurumudur. Bakırköy'ün merkezinde toplu taşıma araçlarına 5 dakika mesafede Özgürlük Meydanının yanı başında aracınızla rahatça uzanabileceğiniz bir noktada olan sanat merkezimize sizleri de bekliyoruz.

Kursumuza Ataköy, Florya, Yeşilköy, Yeşilyurt, Bahçelievler, Bağcılar, ikitelli, Atakent, Zeytinburnu, Halkalı toplu konutlar, Sefaköy, Yenibosna, Güngören, Bahçelievler, Soğanlı, Küçükçekmece semtlerinden tek araçla ulaşmanız mümkün. Bekliyoruz!

Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği tarafından düzenlenen Karikatür Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Çizim - Tasarım Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir