Kanun Kursu - Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği - Meraklısı İçin
Kanun Kursu

İstanbul Müzik Kursları Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği

Kanun Kursu

Nar Sanat Eğitim Kursu bünyesinde düzenlenen Kanun Kursu'na 14 yaşından itibaren, her seviyeden tüm meraklılar katılabilir. Kanun Kursu tercihe göre birebir özel ders şeklinde veya grup olarak sınıflarda düzenlenir. Özel ders haftada 1 gün 1 saat, grup dersleri ise iki kişilik sınıflarda haftada 1 gün 1 saat olarak uzman eğitmenler eşliğinde yapılmaktadır.

Kanun Kursu'na ek olarak, öğrenciler haftada 3 saat düzenlenen solfej derslerine ücretsiz katılabilirler. Müzik eğitimine yeni başlayan meraklılar solfej derslerine katılarak nota, solfej, armoni ve enstrüman teknikleri ile parça çalışılarak işlenmektedir.

Bu kurs 2197 kez görüntülendi.

Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği Hakkında

Bakırköy'’de M.E.B. Onaylı belge vermeye yetkili ilk dernek kursudur. Sanatçılar tarafından kurulmuş derneğin eğitim kurumudur. Bakırköy'ün merkezinde toplu taşıma araçlarına 5 dakika mesafede Özgürlük Meydanının yanı başında aracınızla rahatça uzanabileceğiniz bir noktada olan sanat merkezimize sizleri de bekliyoruz.

Kursumuza Ataköy, Florya, Yeşilköy, Yeşilyurt, Bahçelievler, Bağcılar, ikitelli, Atakent, Zeytinburnu, Halkalı toplu konutlar, Sefaköy, Yenibosna, Güngören, Bahçelievler, Soğanlı, Küçükçekmece semtlerinden tek araçla ulaşmanız mümkün. Bekliyoruz!

Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği tarafından düzenlenen Kanun Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Müzik Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir