Çocuklar İçin HipHop Dans Kursu - Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği - Dans Kursları - Meraklısı İçin
Çocuklar İçin HipHop Dans Kursu

İstanbul Dans Kursları Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği

Çocuklar İçin HipHop Dans Kursu

HipHop sadece Blues, Funk, Soul ve Jazz müziğin etkisinde bir müzik ve dans türü değil bir kültürdür. Rap müzik, graffitti sanatı, break dance ve DJ'liği de içerir. Özellikle çocukların yoğun ilgi gösterdiği bu dans türü çocuğunuzun ritim kulağını geliştirir, vücut ve zeka gelişimine katkıda bulunurken esneklik de kazanmasını sağlar.

Çocukların doğasındaki yaratıcılık ve enerjiyi destekleyen HipHop Dans Kursu vücut esnetme, ısınma ve kondisyon hareketleriyle başlayıp, teknik ve ritmik hareketler in ardından dans koreografisiyle devam eder.

Sene sonunda sahnede maharetlerini de sergileyen minik HipHop Dansı meraklıları bu kursa katılarak becerilerini geliştirirken sosyalleşme fırsatı da bulurlar.

HipHop Dans Kursu dersleri haftada 1 gün, 2 ders saati şeklinde olup çocuklar kendi yaş grupları içersinde değerlendirilmektedir. Talepler doğrultusunda hafta sonu ve hafta içi eğitimler mümkündür.

Bu kurs 3160 kez görüntülendi.

Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği Hakkında

Bakırköy'’de M.E.B. Onaylı belge vermeye yetkili ilk dernek kursudur. Sanatçılar tarafından kurulmuş derneğin eğitim kurumudur. Bakırköy'ün merkezinde toplu taşıma araçlarına 5 dakika mesafede Özgürlük Meydanının yanı başında aracınızla rahatça uzanabileceğiniz bir noktada olan sanat merkezimize sizleri de bekliyoruz.

Kursumuza Ataköy, Florya, Yeşilköy, Yeşilyurt, Bahçelievler, Bağcılar, ikitelli, Atakent, Zeytinburnu, Halkalı toplu konutlar, Sefaköy, Yenibosna, Güngören, Bahçelievler, Soğanlı, Küçükçekmece semtlerinden tek araçla ulaşmanız mümkün. Bekliyoruz!

Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği tarafından düzenlenen Çocuklar İçin HipHop Dans Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dans Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir