Bateri Dersi - Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği - Müzik Kursları - Meraklısı İçin
Bateri Dersi

İstanbul Müzik Kursları Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği

Bateri Dersi

Bateri çalmak mı istiyorsunuz? Davullara mı merak sardınız? O halde Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği tarafından düzenlenen Bateri Derslerine katılabilirsiniz. Dersler 6 yaşından büyük, her seviyeden bateri meraklılarına açıktır.

Kurs içeriği:

  • Ritim duygusunun ortaya çıkarılmasına yönelik çalışmalar
  • Temel notalı vuruş teknikleri
  • Ritimler üzerinde bilek açma egzersizleri
  • Notayla parçaların çalınması
  • Enstrümanın keşfi
  • Profesyonel parçaların çalışılması

Bateri Dersi'ne katılan öğrenciler haftada 3 saat verilen solfej derslerinden de faydalanabilirler.

Haftanın her günü 09.00-22.00 saatleri arasında hizmet veren Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği'nde Bateri Dersi almak isterseniz, en az iki gün önceden ders saatini belirlemelisiniz.

Bu kurs 1879 kez görüntülendi.

Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği Hakkında

Bakırköy'’de M.E.B. Onaylı belge vermeye yetkili ilk dernek kursudur. Sanatçılar tarafından kurulmuş derneğin eğitim kurumudur. Bakırköy'ün merkezinde toplu taşıma araçlarına 5 dakika mesafede Özgürlük Meydanının yanı başında aracınızla rahatça uzanabileceğiniz bir noktada olan sanat merkezimize sizleri de bekliyoruz.

Kursumuza Ataköy, Florya, Yeşilköy, Yeşilyurt, Bahçelievler, Bağcılar, ikitelli, Atakent, Zeytinburnu, Halkalı toplu konutlar, Sefaköy, Yenibosna, Güngören, Bahçelievler, Soğanlı, Küçükçekmece semtlerinden tek araçla ulaşmanız mümkün. Bekliyoruz!

Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği tarafından düzenlenen Bateri Dersi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Müzik Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir