Viyolonsel (Çello) Kursu - Medarmoni Sanat Akademisi - Müzik Kursları - Meraklısı İçin
Viyolonsel (Çello) Kursu

İstanbul Müzik Kursları Medarmoni Sanat Akademisi

Viyolonsel (Çello) Kursu

Viyolonsel keman ailesinin üyesi olan yaylı bir çalgıdır. Çello adıyla da bilinir. Yaklaşık 1,2 m uzunlukta ve en geniş yerinde 40 cm civarında olan viyolonsel bu boyutları nedeniyle oturarak çalınır. Yere dayanan bir çubuk üzerinde duran viyolonsel müzisyenin bacakları arasına alınıp bir yayla çalınır. Keman gibi dört yaya sahiptir ve müzisyenin ellerinin perdeler üzerinde gezmesiyle değişik tonlar elde edilir. Viyolonselin ses genişliği dört oktavdan fazladır.

Siz de Viyolonsele meraklıysanız ve bu enstrümanı çalmayı öğrenmek veya seviyenizi ilerletmek istiyorsanız Medarmoni Sanat Akademisi tarafından düzenlenen Viyolonsel Kursu'na katılabilirsiniz.

Viyolonsel Kursu dersleri haftada 1 saat, ayda 4 ders olarak düzenlenmektedir.

Katılım ücreti 180 TL'dir.

 

Bu kurs 1057 kez görüntülendi.

Medarmoni Sanat Akademisi Hakkında

Medarmoni Sanat Akademisi, kurulduğu tarihten bugüne kadar müziği bir yaşam biçimi haline getirerek benimsemiş eğitimli uzman kadrosu ile sektöre hobi amaçlı veya meslek edinme amaçlı bireyler kazandırmayı hedef ve ilke edinerek birebir özel ders anlayışı ile sanata duyarlı yüzlerce öğrenci yetiştirmiştir ve yetiştirmeye devam eden bir eğitim kurumudur.

Medarmoni Sanat Akademisi her yaşa ve her seviyeye uygun özel ve farklı eğitim, çağa uygun eğitim yöntemleri ile birebir özel eğitim, rekabete dayalı değil, bireysel başarıya önem veren bir eğitim anlayışını benimser.

İletişim Bilgileri
Adres: Mehmetcik Cad. Denizhan Sok. Karaömeroğlu Apt. No: 8/1 Mecidiyeköy / İstanbul (Cevahir A.V.M Yanında)
Tel: 0(212) 211 99 83 - 0(536) 410 64 86

Medarmoni Sanat Akademisi tarafından düzenlenen Viyolonsel (Çello) Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Müzik Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir