Saksafon Dersi - Medarmoni Sanat Akademisi - Müzik Kursları - Meraklısı İçin
Saksafon Dersi

İstanbul Müzik Kursları Medarmoni Sanat Akademisi

Saksafon Dersi

Medarmoni Sanat’ Akademisi tarafından düzenlenen Saksafon Dersleri deneyimli, tecrübeli ve konservatuar mezunu uzman kadro eşliğinde çocuk, genç ve yetişkin bireyler ile birebir özel ders şeklinde düzenlenmektedir.

Saksafon Dersleri'nde çeşitli metod kitaplar ile nota okuma, solfej, bona ve repertuar çalışmaları yapılmaktadır. Hobi amaçlı çalışmalarda arzu edilirse öğrencinin isteği doğrultusunda pratik bir eğitim verilerek uygulanmaktadır.

Kişinin seviyesine uygun özel ders programları hazırlanır. Ders günlerini ve saatleri öğrencinin isteği doğrultusunda belirlenir. Dersler haftanın yedi günü 9:00 - 21:00 saatleri arasında yapılabilir. Enstrüman sahibi olmayan öğrencilere enstrüman alımı konusunda danışmanlık hizmeti verilir.

Katılım ücreti 180 TL'dir.

Bu kurs 1975 kez görüntülendi.

Medarmoni Sanat Akademisi Hakkında

Medarmoni Sanat Akademisi, kurulduğu tarihten bugüne kadar müziği bir yaşam biçimi haline getirerek benimsemiş eğitimli uzman kadrosu ile sektöre hobi amaçlı veya meslek edinme amaçlı bireyler kazandırmayı hedef ve ilke edinerek birebir özel ders anlayışı ile sanata duyarlı yüzlerce öğrenci yetiştirmiştir ve yetiştirmeye devam eden bir eğitim kurumudur.

Medarmoni Sanat Akademisi her yaşa ve her seviyeye uygun özel ve farklı eğitim, çağa uygun eğitim yöntemleri ile birebir özel eğitim, rekabete dayalı değil, bireysel başarıya önem veren bir eğitim anlayışını benimser.

İletişim Bilgileri
Adres: Mehmetcik Cad. Denizhan Sok. Karaömeroğlu Apt. No: 8/1 Mecidiyeköy / İstanbul (Cevahir A.V.M Yanında)
Tel: 0(212) 211 99 83 - 0(536) 410 64 86

Medarmoni Sanat Akademisi tarafından düzenlenen Saksafon Dersi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Müzik Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir