Ney Kursu - Medarmoni Sanat Akademisi - Müzik Kursları - Meraklısı İçin
Ney Kursu

İstanbul Müzik Kursları Medarmoni Sanat Akademisi

Ney Dersi

Ney, Türk Klâsik Müziği'nin yegâne üflemeli çalgısı ve Türk Tasavvuf Müziği'nin baş sazıdır. Ney ses rengi olarak insan sesine en yakın çalgılardan biridir. Siz de ney meraklısıysanız ve bu enstrümanı çalmayı öğrenmek istiyorsanız Medarmoni Sanat Akademisi tarafından düzenlenen Ney Kursu'na katılabilirsiniz.

Ney Kursu haftada 1 saat, ayda 4 ders olarak düzenlenmektedir.

Katılım ücreti 180 TL'dir.

Bu kurs 2715 kez görüntülendi.

Medarmoni Sanat Akademisi Hakkında

Medarmoni Sanat Akademisi, kurulduğu tarihten bugüne kadar müziği bir yaşam biçimi haline getirerek benimsemiş eğitimli uzman kadrosu ile sektöre hobi amaçlı veya meslek edinme amaçlı bireyler kazandırmayı hedef ve ilke edinerek birebir özel ders anlayışı ile sanata duyarlı yüzlerce öğrenci yetiştirmiştir ve yetiştirmeye devam eden bir eğitim kurumudur.

Medarmoni Sanat Akademisi her yaşa ve her seviyeye uygun özel ve farklı eğitim, çağa uygun eğitim yöntemleri ile birebir özel eğitim, rekabete dayalı değil, bireysel başarıya önem veren bir eğitim anlayışını benimser.

İletişim Bilgileri
Adres: Mehmetcik Cad. Denizhan Sok. Karaömeroğlu Apt. No: 8/1 Mecidiyeköy / İstanbul (Cevahir A.V.M Yanında)
Tel: 0(212) 211 99 83 - 0(536) 410 64 86

Medarmoni Sanat Akademisi tarafından düzenlenen Ney Dersi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Müzik Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir