Darbuka Kursu - Medarmoni Sanat Akademisi - Müzik Kursları - Meraklısı İçin
Darbuka Kursu

İstanbul Müzik Kursları Medarmoni Sanat Akademisi

Darbuka Kursu

Darbuka ritimlerine meraklıysanız ve bu enstrümanı çalmayı öğrenmek istiyorsanız, Medarmoni Sanat Akademisi tarafından düzenlenen Darbuka Kursu'na katılabilirsiniz.

Darbuka toprak ya da madenden yapılan, geniş tarafına ince deri geçirilmiş, bir tarafı açık, elle, parmakla vurularak çalınan, uzunca bir vurmalı çalgıdır. Dümbelek olarak da bilinir. Hem ritim kulağınızı geliştirmek, hem yeni bir hobi edinmek, hem de keyifli zaman geçirmek için Darbuka Kursu'na davetlisiniz.

Medarmoni Sanat Akademisi'nde Darbuka Kursu dersleri haftada 1 saat, ayda 4 ders olarak düzenlenmektedir.

Katılım ücreti 180 TL'dir.

Bu kurs 1843 kez görüntülendi.

Medarmoni Sanat Akademisi Hakkında

Medarmoni Sanat Akademisi, kurulduğu tarihten bugüne kadar müziği bir yaşam biçimi haline getirerek benimsemiş eğitimli uzman kadrosu ile sektöre hobi amaçlı veya meslek edinme amaçlı bireyler kazandırmayı hedef ve ilke edinerek birebir özel ders anlayışı ile sanata duyarlı yüzlerce öğrenci yetiştirmiştir ve yetiştirmeye devam eden bir eğitim kurumudur.

Medarmoni Sanat Akademisi her yaşa ve her seviyeye uygun özel ve farklı eğitim, çağa uygun eğitim yöntemleri ile birebir özel eğitim, rekabete dayalı değil, bireysel başarıya önem veren bir eğitim anlayışını benimser.

İletişim Bilgileri
Adres: Mehmetcik Cad. Denizhan Sok. Karaömeroğlu Apt. No: 8/1 Mecidiyeköy / İstanbul (Cevahir A.V.M Yanında)
Tel: 0(212) 211 99 83 - 0(536) 410 64 86

Medarmoni Sanat Akademisi tarafından düzenlenen Darbuka Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Müzik Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir