Yetişkin Drama Kursu - Kadıköy Güzel Sanatlar - Tiyatro - Oyunculuk Kursları - Meraklısı İçin
Yetişkin Drama Kursu

İstanbul Tiyatro - Oyunculuk Kursları Kadıköy Güzel Sanatlar

Yetişkin Drama Kursu

Yetişkin Drama Kursu'nda hobiye yönelik temel oyunculuk çalışmalarının yanı sıra mesleki oyunculuk eğitimi de verilmektedir. Bu kursa katılarak ifade gücünüzü geliştirebilir, dilinizi daha doğru ve etkin kullanmaya yönelik diksiyon teknikleri ögrenebilir, estetik algınızı güçlendirebilir ve yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayabilirsiniz.

Yetişkin Drama Kursu 18 yaş ve üzerindeki katılımcılara açıktır.

Bu kurs 7034 kez görüntülendi.

Kadıköy Güzel Sanatlar Hakkında

Kadıköy Güzel Sanatlar her yaş grubundan sanat meraklılarına kapılarını açan ve akademik eğitim veren bir kurumdur. T.C. Milli Eğitim Bakanlığı‘na bağlı olan Kadıköy Güzel Sanatlar, aynı zamanda "ASSOCIATED BOARD OF ROYAL SCHOLL OF MUSIC" sınav merkezi olarak hizmet vermektedir.

Kursiyerlerinin müzik yoluyla estetik, işitsel algı ve becerilerini, görsel sanatlarla alan kültürünü, tiyatro ile yaratıcılık ve kendini ifade edebilme becerisini, bale ve dans ile de beden estetiğini geliştirerek sanata, sanatçıya saygı duyan, eleştirel beyne sahip bireyler olmalarını sağlamayı hedefleyen Kadıköy Güzel Sanatlar, pedagojik formasyona sahip akademik öğretim kadrosu ile hizmetinizde.

Çalışma Saatleri: 10.00 — 20.00 (Pazartesi günleri kapalıdır.)

İletişim Bilgileri

Adres : Caferağa Mah. Albay Faik Sözdener Cad. Çetintaş İş Merkezi No :17 /1 Kadıköy - İSTANBUL
(Beşiktaş vapur iskelesi karşısı , Kadıköy ana PTT sırasında Deniz Bank ve İNG Bankın üstü)

Tel :  (0216) 418 64 90 - (0216) 418 64 96

 

Kadıköy Güzel Sanatlar tarafından düzenlenen Yetişkin Drama Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Tiyatro - Oyunculuk Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir