Latin Dans Kursu - Kadıköy Güzel Sanatlar - Dans Kursları - Meraklısı İçin
Latin Dans Kursu

İstanbul Dans Kursları Kadıköy Güzel Sanatlar

Latin Dans Kursu

Latin danslarına meraklıysanız ancak hangi Latin dansını öğrenmek istediğinize karar veremiyorsanız, işte size karma Latin Dans Kursu! Bu kursa katılarak Samba, Cha-Cha, Rumba, Jive, Passadoble, Salsa, Bachata ve Menehqua danslarını öğrenebilir, hareketli ritimler eşliğinde keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Kadıköy Güzel Sanatlar tarafından düzenlenen Latin Dans Kursu öğrencilerine dans kültürünü benimsetmeyi, beden kondisyonunu ve estetiğini geliştirmeyi, ritmik ve melodik hafızayı güçlendirmeyi amaçlamaktadır.

Latin Dans Kursu grupları 10 kişiliktir. Bu kursa 15 yaş ve üzeri tüm dans meraklıları katılabilir.

Dersler haftada 1 gün 1 saat olarak yapılmaktadır.

Bu kurs 2760 kez görüntülendi.

Kadıköy Güzel Sanatlar Hakkında

Kadıköy Güzel Sanatlar her yaş grubundan sanat meraklılarına kapılarını açan ve akademik eğitim veren bir kurumdur. T.C. Milli Eğitim Bakanlığı‘na bağlı olan Kadıköy Güzel Sanatlar, aynı zamanda "ASSOCIATED BOARD OF ROYAL SCHOLL OF MUSIC" sınav merkezi olarak hizmet vermektedir.

Kursiyerlerinin müzik yoluyla estetik, işitsel algı ve becerilerini, görsel sanatlarla alan kültürünü, tiyatro ile yaratıcılık ve kendini ifade edebilme becerisini, bale ve dans ile de beden estetiğini geliştirerek sanata, sanatçıya saygı duyan, eleştirel beyne sahip bireyler olmalarını sağlamayı hedefleyen Kadıköy Güzel Sanatlar, pedagojik formasyona sahip akademik öğretim kadrosu ile hizmetinizde.

Çalışma Saatleri: 10.00 — 20.00 (Pazartesi günleri kapalıdır.)

İletişim Bilgileri

Adres : Caferağa Mah. Albay Faik Sözdener Cad. Çetintaş İş Merkezi No :17 /1 Kadıköy - İSTANBUL
(Beşiktaş vapur iskelesi karşısı , Kadıköy ana PTT sırasında Deniz Bank ve İNG Bankın üstü)

Tel :  (0216) 418 64 90 - (0216) 418 64 96

 

Kadıköy Güzel Sanatlar tarafından düzenlenen Latin Dans Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dans Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir