Klarnet Kursu - Kadıköy Güzel Sanatlar - Müzik Kursları - Meraklısı İçin
Klarnet Kursu

İstanbul Müzik Kursları Kadıköy Güzel Sanatlar

Klarnet Kursu

Klarnet çalmayı öğrenmek isteyen 9 yaşından büyük ve  her seviyeden müzik meraklıları Kadıköy Güzel Sanatlar tarafından düzenlenen Klarnet Kursu'na katılabilirler. Klarnet Kursu birebir özel ders şeklinde haftada 1 gün 1 saat olarak düzenlenmiştir.

Bu kursa katılarak nefesli çalgılar oda orkestrası ve diğer branşlardaki öğrenciler ile grup çalışmaları yapabilirsiniz. Ayrıca yaptığınız çalışmaları yılsonu konserlerinde paylaşma fırsatı da bulacaksınız. Dilerseniz bu kursa 4 yıl boyunca devam edebilir ve tamamladığınızda MEB onaylı sertifikanızı alabilir ve Royal Müzik Akademi sınavlarına katılabilirsiniz.

* ÖNEMLİ: Yeni başlayacak klarnet öğrencilerinin yeni klarnet alımlarında özellikle Si bemol klarnet almalarını sol klarneti tercih etmemelerini  eğitimleri açısından özellikle tavsiye edilir.

Bu kurs 3602 kez görüntülendi.

Kadıköy Güzel Sanatlar Hakkında

Kadıköy Güzel Sanatlar her yaş grubundan sanat meraklılarına kapılarını açan ve akademik eğitim veren bir kurumdur. T.C. Milli Eğitim Bakanlığı‘na bağlı olan Kadıköy Güzel Sanatlar, aynı zamanda "ASSOCIATED BOARD OF ROYAL SCHOLL OF MUSIC" sınav merkezi olarak hizmet vermektedir.

Kursiyerlerinin müzik yoluyla estetik, işitsel algı ve becerilerini, görsel sanatlarla alan kültürünü, tiyatro ile yaratıcılık ve kendini ifade edebilme becerisini, bale ve dans ile de beden estetiğini geliştirerek sanata, sanatçıya saygı duyan, eleştirel beyne sahip bireyler olmalarını sağlamayı hedefleyen Kadıköy Güzel Sanatlar, pedagojik formasyona sahip akademik öğretim kadrosu ile hizmetinizde.

Çalışma Saatleri: 10.00 — 20.00 (Pazartesi günleri kapalıdır.)

İletişim Bilgileri

Adres : Caferağa Mah. Albay Faik Sözdener Cad. Çetintaş İş Merkezi No :17 /1 Kadıköy - İSTANBUL
(Beşiktaş vapur iskelesi karşısı , Kadıköy ana PTT sırasında Deniz Bank ve İNG Bankın üstü)

Tel :  (0216) 418 64 90 - (0216) 418 64 96

 

Kadıköy Güzel Sanatlar tarafından düzenlenen Klarnet Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Müzik Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir