Bateri Kursu - Kadıköy Güzel Sanatlar - Müzik Kursları - Meraklısı İçin
Bateri Kursu

İstanbul Müzik Kursları Kadıköy Güzel Sanatlar

Bateri Kursu

Bateri çalmaya merak sardıysanız, Kadıköy Güzel Sanatlar tarafından düzenlenen Bateri Kursu'na katılabilirsiniz. Bateri Kursu 11 yaştan itibaren her seviyeden bateri meraklılarına açıktır.

Dileyen öğrenciler diğer branşlardaki öğrencilerle grup çalışması yapabilirler. Her yıl öğrencilerin sene içi çalışmalarını sergiledikleri yılsonu konserleri düzenlenmektedir.

Bateri Kursu'nda Pop Rock orkestra çalışmaları yapılmaktadır.

Bateri eğitiminin toplam süresi 4 yıldır. Eğitimi tamamlayan öğrenciler M.E.B. onaylı sertifika almaya hak kazanırlar.

Bateri Kursu haftada 1 gün 1 saat birebir özel ders şeklinde yapılmaktadır.

Bu kurs 4428 kez görüntülendi.

Kadıköy Güzel Sanatlar Hakkında

Kadıköy Güzel Sanatlar her yaş grubundan sanat meraklılarına kapılarını açan ve akademik eğitim veren bir kurumdur. T.C. Milli Eğitim Bakanlığı‘na bağlı olan Kadıköy Güzel Sanatlar, aynı zamanda "ASSOCIATED BOARD OF ROYAL SCHOLL OF MUSIC" sınav merkezi olarak hizmet vermektedir.

Kursiyerlerinin müzik yoluyla estetik, işitsel algı ve becerilerini, görsel sanatlarla alan kültürünü, tiyatro ile yaratıcılık ve kendini ifade edebilme becerisini, bale ve dans ile de beden estetiğini geliştirerek sanata, sanatçıya saygı duyan, eleştirel beyne sahip bireyler olmalarını sağlamayı hedefleyen Kadıköy Güzel Sanatlar, pedagojik formasyona sahip akademik öğretim kadrosu ile hizmetinizde.

Çalışma Saatleri: 10.00 — 20.00 (Pazartesi günleri kapalıdır.)

İletişim Bilgileri

Adres : Caferağa Mah. Albay Faik Sözdener Cad. Çetintaş İş Merkezi No :17 /1 Kadıköy - İSTANBUL
(Beşiktaş vapur iskelesi karşısı , Kadıköy ana PTT sırasında Deniz Bank ve İNG Bankın üstü)

Tel :  (0216) 418 64 90 - (0216) 418 64 96

 

Kadıköy Güzel Sanatlar tarafından düzenlenen Bateri Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Müzik Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir