Bateri Dersi - Frekans Müzik - Tuna Karaman - Müzik Kursları - Meraklısı İçin
Bateri Dersi

İstanbul Müzik Kursları Frekans Müzik - Tuna Karaman

Bateri Dersi

Kadıköy'deki stüdyomuzda bire bir davul dersleri verilir. 

Eğitim İçeriği

Başlangıç aşamasında rock vuruşları ile ritm çalışmalarına başlanır, basit ataklar öğretilir. İlk dersten itibaren ev çalışmaları için stick kontrol egzersizleri öğretilmeye başlanır. Daha sonra zamanlamalar,ölçü birimleri,el-ayak kombinasyonları, gruplamalar,nota okuma çalışmaları,stil çalışmaları,atak oluşturma teknikleri vs. gibi çalışmara geçilir. 

Eğitim ücreti 1 saat için 50 tl. dir.

Bu kurs 2717 kez görüntülendi.

Etiketler

Frekans Müzik - Tuna Karaman Hakkında

Kadikoy'de bire bir davul dersleri.

Bateri kursu hakkında sık sorulan sorular

Ne kadar sürede bateri çalmayı öğrenirim?

Bu nasıl bir seviyeye gelmek istediğinizle alakalı bir durum.Belirgin bir şekilde bateri çalmaka ilgili fikir sahibi olmak için ortalama 6 ay - 1 yıllık bir zaman gereklidir.

Ders saatelerini nasıl ayarlıyoruz?

Haftanın belirli bir gün ve saatine ortaklaşa karar verip o zamanı sabitliyoruz.Derse gelemeyeceğiniz zaman (en geç bir gün önceden haber vermeniz durumunda) bir sonraki ders gününe kadar ortak zaman belirleyip telafi dersleri yapabiliyoruz.

İlk ders ne öğreneceğim?

Baget tutuş, doğru oturuş, doğru vuruş teknikleri haricinde genelde bir kaç basit temel ritim ve hatta bir kaç küçük atak öğreniliyor genelde.

Yetenekli olup olmadığımı nasıl anlarım?

Bateri çalmak için pek eğiliminiz yoksa genelde dördüncü dersin sonunda bunu size açıkça söylüyoruz.

Ders haricinde nasıl kendimi geliştirebilirim?

Önceden edindiğiniz bir çift baget, çalışma padi ve metronom ile evde stick control egzersizleri yaparak ciddi şekilde ilerleme kaydedebilirsiniz.Bunun dışında ritim çalışmaları gibi egzersizleri tekrar etmek isterseniz öğrencilerimiz için indirimli etüt saatleri imkanından yararlanabilirsiniz.

Davul çalmak için nota öğrenmeme gerek var mı?

Temel egzersizler dışındaki çalışmaları yaparken hızlı ilerleyebilmek için nota gereklidir.Bunun dışında kendi kendinizi geliştirecek seviyeye geldiğinizi hissettiğinizde nota bilgisine fazlasıyla ihtiyacınız olacaktır.

Frekans Müzik - Tuna Karaman tarafından düzenlenen Bateri Dersi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Müzik Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir