Prodüksiyon Workshop - DBS Entertainment Group - Müzik Kursları - Meraklısı İçin
Prodüksiyon Workshop

İstanbul Müzik Kursları DBS Entertainment Group

Prodüksiyon Workshop

Müzik Prodüktörü olmak ve kafanızın içinde çalan müziği yaratıp insanlarla paylaşmak Prodüksiyon Workshop'u ile artık mümkün. Bu workshop'a katılan prodüksiyon meraklıları elektronik bir müzik parçasının baştan sona tüm yapım aşamalarını, gereken teknik bilgileri ve püf noktaları öğrenmiş olacaklar.

Başlangıç seviyesi kursumuzda, müzikal terminoloji, basit ses fiziği, ekipman bilgileri, bağlantı çeşitleri ve harmoniye giriş gibi konularla, size bir prodüktör olma yolunda sağlam bir temel inşa etmeniz sağlanır.

Toplam eğitim süresi 30 saattir.

  • 24 Saat Ortak ders
  • 2 Saat Birebir Özel Ders
  • 4 Saat Stüdyo Booking

Workshop haftasonları 4 saat olarak verilir.

Bu kurs 2194 kez görüntülendi.

DBS Entertainment Group Hakkında

DBS Entertainment Group, 2006 yılından bu yana eğlence sektörünün değişik alanlarında hizmet veren bir kurumdur. Düzenlenen workshop, seminer, ve eğitim programları ile yeni sanatçılar yetiştiren ve meslek kazanımı sağlayan kurum aynı zamanda menajerlik, prodüksiyon, radyo yayıncılığı, organizasyon, ve danışmanlık hizmetleri de vermektedir. Müzik ve eğlence sektörüne sağlam bir giriş yapmak için eğitiminizi DBS'ten alabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Meşrutiyet Cad. 6/6 Beyoğlu - İstanbul

Tel: (0212) 249 87 54

DBS Entertainment Group tarafından düzenlenen Prodüksiyon Workshop, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Müzik Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir