Producer (Prodüksiyon) Workshop - Ben DJ Olmak İstiyorum - Meraklısı İçin
Müzik Prodüksiyon Workshop

İstanbul Müzik Kursları Ben DJ Olmak İstiyorum

Müzik Prodüksiyon Workshop

Producer (prodüksiyon) eğitimi kişiye özel ve birebir verilmektedir. Avrupa standartlarında kurulan teknolojik alt yapı sayesinde, dünyanın en iyi prodüksiyon ekipmanlarıyla gerçek zamanlı eğitim almanız ve müziğe daha profesyonel bakmanız sağlanmaktadır. Ayrıca müziğinizi kitlelere ulaştırmanız için çeşitli promosyon ve menejerlik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Toplamda 8 ders / 14 saatten oluşan prodüksiyon eğitim programımız konuların doğru anlaşılması, teknik ve pratik bilginin gelişmesi için kişinin özel olarak seçeceği günlere göre belirlenmektedir.FL Studio 11 Producer eğitim programında;

⇒ FL Studio 11,Cubase 7 ve yardımcı programların tanıtımı ve kullanım detayları,
⇒ Alt yapı oluşturma dersleri,
⇒ Midi klavye kullanım ve ses yazma dersleri,
⇒ Notasyon ve armoni dersleri,
⇒ VST sanal enstürmanların tanıtımı ve kullanımı,
⇒ Ses kayıt sistemlerin tanıtımı ve kullanımı öğretilmektedir.

Bu kurs 3868 kez görüntülendi.

Ben DJ Olmak İstiyorum Hakkında

En son teknoloji, en profesyonel eğitmenler.zengin stüdyo alt yapısı ıle 1998 'den beri Avrupa standartlarında DJ / Prodüksiyon ve Müzik direktörlüğü eğitimlerinde ilk ve tek olma ayrıcalığını sizlerle paylaşıyoruz.

Bendjolmakistiyorum.com ekibi ülkemizin ilk dj ve producer ajansı olan DJBUL TEAM markasının alt kuruluşudur.

Yaklaşık 19 yıllık bir alt yapıya sahip olan DJBUL TEAM sahip olduğu fiziksel ve sosyal network ağını eğitimlere katılan dj ve prodüktör adayları için kullanmaktadır geniş bir entertainment yelpazesine sahip olan ekip gücünü müzik ve görsel sektörden çözüm ortakları ile 2013/2014 eğitim sezonunda daha da ilerletmiş ve zengin alt yapısı ile hayallerinizdeki mesleği star statüsünde yapabilme imkanını açık şekilde sunmayı başarmıştır sizlerde ayrıcalıklı dj ve prodüksiyon eğitimi için Bendjolmakistiyorum.com ekibi ile vakit kaybetmeden geçebilirsiniz 

Ben DJ Olmak İstiyorum tarafından düzenlenen Müzik Prodüksiyon Workshop, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Müzik Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir