SMMM Staja Başlama Kursu - Mesleki Eğitimler - Meraklısı İçin
SMMM Staja Başlama Kursu

İstanbul Mesleki Eğitimler Akademik Akademi

SMMM Staja Başlama Kursu

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir adayları, Akademik Akademi'de SMMM Staja Başlama Kursu'na katılmaya ne dersiniz? Butik sınıflarda, uzman kadro eşliğinde, cazip fiyatlarla, etüd ve ek ders imkanlarıyla, kişiye özgü eğitim modelinden ve profesyonel rehberlik hizmetinden faydalanmak isteyen tüm SMMM Sataja Başlama Sınavı'na katılacak adaylar bu kursa katılabilirler.

Mart Dönemi için SMMM Staja Başlama Kursu'na haftaiçi veya haftasonu katılabilirsiniz.

Bu kurs toplamda 235 saat sürmektedir ve ücreti 950 TL'dir.

Bu kurs 2019 kez görüntülendi.

Akademik Akademi Hakkında

Akademik Akademi 12 yıldır yetişkinlere yönelik SMMM Staja Başlama, SMMM Yeterlilik, ALES, DGS ve İngilizce alanlarında yüksek kalitede eğitim faaliyeti yürüten butik bir eğitim kurumudur. Kişiye özgü öğretim yöntemleri ile yüksek kalitede eğitimle çok yüksek başarı oranları elde etmektedir.

Akademik Akademi'nin amacı tam öğrenme ve öğrencilerinin başarı oranını yüksek tutmaktır. Uzman eğitim kadrosu, bilimsel ve güncel eğitim metodları ile öğrencilerine hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Akademik Akademi Zeytinlik Mah. Halkçı sok. Yavuz işhanı No:30 Kat:4 Bakırköy / İstanbul

Tel: 0212 543 44 42 - 0212 543 86 42

Akademik Akademi tarafından düzenlenen SMMM Staja Başlama Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Mesleki Eğitimler kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir