Sizdrama Sanat Eğitim ve Danışmanlık Merkezi

2003 yılında Suat Güneş tarafından kurulan Sizdrama Sanat Eğitim ve Danışmanlık merkezi, 2011 yılında Psikolog Psikodramaist Berrak Artemiz Çınar'ın katılımıyla çalışmalarına devam etmektedir.

Yaratıcı dramanın eğitim öğretim ve kişisel gelişim alanlarında kullanımını yaygınlaştırmayı misyon edinen Sizdrama; Ö.Y.D. (Eğitim Öğretimde Yaratıcı Drama), DramaKGP (Drama ile Kişilik Gelişim Programı), Şirket eğitimlerinde, Yabancı dil öğretiminde ve Kişisel gelişimde yaratıcı drama gibi geliştirdiği özel projelerle çocuklara, yetişkinlere, öğretmenlere ve kurumlara hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Sanat dallarının derinliğini kullanarak kişisel gelişime katkı sağlamayı hedefleyen merkezimizde, sanat yapmak değil sanatı yaşamak söz konusu. Her biri kendi dalında uzman olan eğitim kadrosuyla hizmet veren Sizdrama, pedagojik yaklaşımıyla eğitim kalitesini bir arada tutarak katılımcılarına hayatlarında bir renk olarak sanatı, bir rehber olarak da kişisel gelişimde farkındalığı kazandırmayı hedefliyor.

Sizdrama Sanat Eğitim ve Danışmanlık Merkezi tarafından düzenlenen tüm programlar