Royal Estetisyenlik Kursu - Özel Batallı Güzellik Uzmanı Yetiştirme Kursu - Mesleki Eğitimler - Meraklısı İçin
Royal Estetisyenlik Kursu

İstanbul Mesleki Eğitimler Özel Batallı Güzellik Uzmanı Yetiştirme Kursu

Royal Estetisyenlik Kursu

Güzellik - Estetisyenlik Programı 552 saattir. Kurslar haftada iki gün veya hafta sonu kursları mevcuttur. Kurslarımız hafta içi ve hafta sonu olmak üzere iki bölüm halinde planlanmıştır. Hafta içi gruplarımız; haftanın 2 yarım günü, Hafta sonu gruplarımıza tek bir gün yani pazar günleri ders verilmektedir.

Ayrıca talep olduğu takdirde akşamları özel gruplar halinde, tek makyaj, epilasyon ve Cilt bakımı şeklinde kurslar planlanmaktadır.

Kurslarımız 4 ay +1 ay staj dönemini kapsamaktadır. Kurslarda devam mecburiyeti vardır. Dersler konularının uzmanı olan öğretmen, usta öğretici ve doktorlar tarafından, görsel ve uygulama araç, gereçleri ile işlenir. Mesleki bilgilerinin yoğunluğu ve güvenilirliğinden ötürü, sektörde kursumuzdan mezun güzellik uzmanlarına talep artmaktadır. Kurumumuz performansı yüksek olan mezunlarının işe yerleştirilmelerinde büyük destek sağlamaktadır. Kursiyerlerden eğitim ücreti dışında, derslerde kullanacakları araç, gereç ve malzeme için her hangi bir ücret talep edilmez, bütün gereksinimleri kurum tarafından temin edilir.

Öğretim süresi sonunda kursiyerler kurs bitirme sınavına girer ve yönetmelik gereği, teorik ve uygulama sınavlarından en az 45 puan ve üzerinde not alanlar, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı Kurs Bitirme Belgeleri' ni almaya hak kazanırlar.

Güzellik Uzmanlığı alanından mezun olan öğrenciler , seçtikleri dal / meslekte kazandıkları yeterlikler doğrultusunda ;

 • Bayan ve erkek kuaför salonlarında
 • Güzellik salonları ve merkezlerinde
 • Masaj salonları ve merkezlerinde
 • Kaplıca ve banyo tesislerinde
 • Termal otellerde
 • SPA, thalosso terapi ve bakım merkezlerinde
 • Spor merkezleri ve salonlarında
 • TV kanallarında
 • Tiyatro salonlarında
 • Sinema stüdyolarında
 • Kozmetik satış noktaları
 • Kozmetik imalatçılarında
 • Kamu kurum kuruluşları içerisindeki kuaför ve güzellik salonları vb yerlerde çalışılabilir

Bu kurs 2943 kez görüntülendi.

Etiketler

Özel Batallı Güzellik Uzmanı Yetiştirme Kursu Hakkında

25 yılı aşan deneyime ve sektörel bilinirliğe sahip Planlama Merkezi'nin öncelikli hedefi bünyesindeki uzman eğitimcilerin referansı ve desteğiyle öğrencilerin iş hayatına güçlü bir başlangıç yapmalarını sağlamaktır.
CV doldurarak başvuruda bulunan öğrencilerin işe yerleştirme oranı % 98'dir.(*)

Eğitimlerimiz İş Arama Yöntemleri, Uygulamalı Mülakat Teknikleri, Mülakatlarda Bu seminerler aracılığıyla öğrencilerin daha başarılı iş görüşmeleri yapmaları ve iş dünyasının her yönüyle "aranan bireyleri" olmaları sağlanmaktadır.

Sektör seminerleri diğer ilgi gören çalışmasıdır. İnsan Kaynakları ve teknolojileri alanında hizmet veren önemli markalar Eğitim Kurumları'mıza misafir olmakta ve öğrencilerin merak ettikleri soruları cevaplamaktadır.

Bu kriterleri başarılı bir şekilde sağlayarak mezun olan öğrencilerimiz Royal Eğitim Kurumları ÜSTÜN BAŞARI BELGESİ almaya hak kazanırlar. Sektörde önemli bir referans olarak kabul gören Üstün Başarı Belgesi'ne sahip olan mezun öğrencilerimize %100 İş Garantisi sağlanmaktadır.

Özel Batallı Güzellik Uzmanı Yetiştirme Kursu tarafından düzenlenen Royal Estetisyenlik Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Mesleki Eğitimler kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir