Online Lojistik Semineri Sertifika Programı - International Network Organization Limited - Mesleki Eğitimler - Meraklısı İçin
Online Lojistik Semineri Sertifika Programı

İstanbul Mesleki Eğitimler International Network Organization Limited

Online Lojistik Semineri Sertifika Programı

Online Lojistik Semineri Sertifika Programı, International Network Organization Limited ve Toros Üniversitesi işbirliği ile düzenlenen bir mesleki eğitim programıdır.

Online Lojistik Semineri Sertifika Programı Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek, lojistik ve freight forwarding sektöründe kariyer yapmak isteyen kişilere işi patrondan, uzaktan eğitim sistemi ile online, canlı ve uygulamalı olarak öğrenme imkanı sunuyor.

Bir firmada calışıyormuşçasına, hayali bir senaryo içerisinde gerçekleşen bu eğitim ile katılımcılar hava, kara ve deniz taşımacılığını yaparak ögreniyor.

Eğitim sonunda Toros Üniversitesii, MEB ve International Network Organization Limited Hong Kong Merkezi onaylı sertifikalar verilecektir.

Online Lojistik Semineri Sertifika Programı 6 Mayıs - 29 Mayıs 2014 tarihleri arasında, Salı ve Perşembe günleri, 21:00 - 23:00 saatleri arasında gerçekleşecek ve haftada 2 gün, toplam 4 hafta sürecektir.

Eğitim ücreti 250 TL'dir.

Bu kurs 3053 kez görüntülendi.

International Network Organization Limited Hakkında

International Network Organization Limited, Online Lojistik Semineri Sertifika Programı sunarak Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek, lojistik ve freight forwarding sektöründe kariyer yapmak isteyen kişilere işi patrondan, uzaktan eğitim sistemi ile online, canlı ve uygulamalı olarak öğrenme imkanı sağlayanbir kurumdur.

İletişim Bilgileri
Adres: 15/F., Radio City, 505-511 Hennessy Road, Causeway Bay, Hong Kong
Tel: 00852 2836 7785

International Network Organization Limited tarafından düzenlenen Online Lojistik Semineri Sertifika Programı, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Mesleki Eğitimler kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir