Web Tasarım Eğitimi (Temel HTML ve CSS) - Bemar Kariyer Okulu - Yazılım Kursları - Meraklısı İçin
Web Tasarım Eğitimi (Temel HTML ve CSS)

İstanbul Yazılım Kursları Bemar Kariyer Okulu

Web Tasarım Eğitimi (Temel HTML ve CSS)

Web sitelerinin temelini oluşturan HTML ve CSS dillerini öğrenerek hayalinizdeki internet siteleriniz gerçeğe dönüştürebilirler.

Web Okulu eğitimini başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz, kendi web sitelerini tasarlayabilir, web tasarım stüdyolarında çalışabilir, çalıştıkları firmaların web sitelerini tasarlayabilir ya da Freelance olarak projeler hazırlayabilirler. 

HTML Kodlamasını ve CSS ile web sitesinin görsel olarak biçimlendirilmesini öğreneceğiniz bu eğitim 1 Ay, 20 saat sürmektedir.

Bu kurs 2417 kez görüntülendi.

Bemar Kariyer Okulu Hakkında

1991 yılında İzmir'de kurulan Bemar Kariyer okulu'nun kuruluş felsefesi olarak belirlediği bireylerin ve kurumların gerçek ihtiyaçlarını karşılayan eğitimler yaratma vizyonu, her geçen yıl güçlenerek devam ediyor.

Bemar Kariyer Okulu, ECDL Test ve Eğitim Merkezi, IBT TOEFL Test Merkezi, Microsoft Gold Partner Yetkili Eğitim Merkezi, MİKRO Yetkili Eğitim Merkezi, NEBİM Yetkili Eğitim Merkezi, Solidworks Yetkili Eğitim Merkezi olarak Türkiye'nin dört bir yanındaki şubelerinde eğitim faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor.

Verilen tüm hizmetlerde ve eğitim süreçlerinde ISO 9001 kalite anlayışını ve müşteri memnuniyeti esasını hayata geçiren bir yaklaşımı sunan Bemar Kariyer Okulu, bu farklı hizmet anlayışından ötürüdür ki yeni kariyer olanakları yakalamış binlerce mezuna, rekabet gücünü katlayarak rakiplerine fark atmış yüzlerce memnun firmaya sahiptir.

İletişim Bilgileri
Adres: Halaskargazi Caddesi No 145 Kat 3 Şişli - İstanbul

Bemar Kariyer Okulu tarafından düzenlenen Web Tasarım Eğitimi (Temel HTML ve CSS), yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Yazılım Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir