İK’ya ilk adım - Bemar Kariyer Okulu - İnsan Kaynakları - Meraklısı İçin
İK’ya ilk adım

İstanbul İnsan Kaynakları Bemar Kariyer Okulu

İK’ya ilk adım: Özlük işleri ve Bordroloma Uzmanlığı

İK personeli olmak isteyenler için İK'ya ilk adım, Özlük işleri ve Bordroloma Uzmanlığı

Bu eğitim İK departmanında çalışmak isteyen kişilerin bilmesi gereken temel konuları içerir. İş başvurularında bu sertifika kişiyi kendi seviyesindekilerden 1 adım öne geçirir ve sıfır bilgi ve tecrübe ile işe başlayan bir kişiye, iş hayatında en az 1 senede kazanabileceği bilgi ve tecrübe aktarır.

Eğitim süresi 1 Gün 8 saattir.

Eğitim İçeriği

  • Bordrolama ve maaş hesaplama
  • Özlük işleri ve yasal zorunluluklar
  • Örnek uygulamalar

İK Bilgi Sistemleri

  • ERP programları
  • Intranet sistemleri

Bu kurs 1846 kez görüntülendi.

Bemar Kariyer Okulu Hakkında

1991 yılında İzmir'de kurulan Bemar Kariyer okulu'nun kuruluş felsefesi olarak belirlediği bireylerin ve kurumların gerçek ihtiyaçlarını karşılayan eğitimler yaratma vizyonu, her geçen yıl güçlenerek devam ediyor.

Bemar Kariyer Okulu, ECDL Test ve Eğitim Merkezi, IBT TOEFL Test Merkezi, Microsoft Gold Partner Yetkili Eğitim Merkezi, MİKRO Yetkili Eğitim Merkezi, NEBİM Yetkili Eğitim Merkezi, Solidworks Yetkili Eğitim Merkezi olarak Türkiye'nin dört bir yanındaki şubelerinde eğitim faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor.

Verilen tüm hizmetlerde ve eğitim süreçlerinde ISO 9001 kalite anlayışını ve müşteri memnuniyeti esasını hayata geçiren bir yaklaşımı sunan Bemar Kariyer Okulu, bu farklı hizmet anlayışından ötürüdür ki yeni kariyer olanakları yakalamış binlerce mezuna, rekabet gücünü katlayarak rakiplerine fark atmış yüzlerce memnun firmaya sahiptir.

İletişim Bilgileri
Adres: Halaskargazi Caddesi No 145 Kat 3 Şişli - İstanbul

Bemar Kariyer Okulu tarafından düzenlenen İK’ya ilk adım: Özlük işleri ve Bordroloma Uzmanlığı, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. İnsan Kaynakları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir