Aysel Ellialtı Estetik Güzellik Merkezi - Mesleki Eğitimler - Meraklısı İçin

İstanbul Mesleki Eğitimler

Aysel Ellialtı Estetik Güzellik Merkezi

İstanbul Bahçelievler'de 2005 yılından bu yana hizmet veren T.C. MEB Özel A56 Estetisyenlik ve Güzellik Uzmanlığı Kursu, güzellik ve bakım konusunda kalifiye eleman ve uzman estetisyen yetiştirmektedir. 

Bahçelievler ve Bakırköy'de sağlık sektöründeki birikimlerini, günümüzün sektörel ihtiyaçları doğrultusunda hazırladığı müfredat ile branş eğitimi veren kurumumuz, siz değerli müşterilerimizin talebi doğrultusunda estetik, güzellik, bakım, medikal gereksinmelerine en hızlı ve kalıcı çözümler üretip maksimum yararı sağlayabilmek misyonuyla kurulmuştur.

Bünyesinde, medikal güzellik işlemleri konusunda eğitim almış deneyim sahibi uzman doktor ve estetisyenler bulunduran, sağlık bakanlığı ruhsat onayı almış bir güzellik merkezidir.

Yetiştirdiğimiz profesyonel estetisyenlerimiz, Türkiye'mizin değişik il ve ilçelerinde hastane, merkez, güzellik salonları ile Spa larda başarıyla çalışmaktadır.

Merkezimizin ve kursumuzun kurucusu olan Aysel Ellialtı, kariyeriyle ve kursumuzla ilgili tarihçemizi kısaca şöyle özetliyor;

"2003 yılında estetisyenlik dalında usta öğretici olarak başlamış bulunduğum mesleğime, bu konuda önde gelen bir kurumla birlikte adım attım  ve ortak olarak, ticari anlamda iş hayatının içinde yer aldım. Eğitimini almış olduğum halkla ilişkiler uzmanlığını, mesleğim estetisyenlik ile birleştirerek daha sonra 2005 yılında A56 Güzellik Uzmanlığı Kursunu kurdum.Tedavi edici olmayan, fakat cilt yaşını uzatan kozmetik uygulamaları yapan, estetisyenleri sektörel bazdaki kurumlara ve doktorlarımıza yardımcı eleman olarak yetiştirmek öncelikli hedefimiz oldu.Günümüzde çok hızlı gelişen lazer teknolojisinin öğretilmesi ve pratik uygulamalarının içinde olma gereği bizleri Güzellik Merkezimizinde kurulması zorunluluğuna getirdi.Aynı zamanda merkezi Ankara'da bulunan Güzellik Merkezleri Derneği yönetiminde yer alarak, İstanbul sorumluluğunu üstlendim. 2006 yılında estetik ve bakım uygulamalarının yapıldığı güzellik merkezimizi kurdum. Merkezimiz, eğitim kurumu tarafından yetiştirilen kalifiye elemanlarla sürekli desteklenen sektördeki yenilik ve gelişmelerin takipçisi olan, lazer uygulamalarının geniş kitleler tarafından tanınması misyonunu üstlenen, sürekli geliştirme içinde olan bir kurum olmuştur. 2008 yılında çıkan Güzellik merkezleri ile ilgili kararlarda medikal estetik doktorlarımızın yetkilerinin kısıtlanarak dermotolog ve plastik cerrahlar ile yeniden yapılandırılması içine sokulan mesleğimiz, tıp merkezleri ve hastaneler ile birlikte profesyonel anlamda hareket etme gereği oluşturmaktadır."

Bu sayfa daha önce 3301 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

Aysel Ellialtı Estetik Güzellik Merkezi tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

Aysel Ellialtı Estetik Güzellik Merkezi tarafından düzenlenen kurslar

İlginizi çekebilir