İngilizce Dersi - Akademik Akademi - Dil Kursları - Meraklısı İçin
İngilizce Dersi

İstanbul İngilizce Kursları Akademik Akademi

İngilizce Dersi

Özgün bir program ve uzman eğitmenler eşliğinde İngilizce öğrenmek Akademik Akademi tarafından düzenlenen İngilizce Dersleri sayesinde artık çok kolay.

İngilizce Dersleri YDS, TOEFL, vb. birçok dil yeterlik sınavına hazırlanan, İngilizce konuşma pratiği yapmak isteyen, İngilizce hazırlık sınıfını geçmek isteyen tüm öğrencilere açıktır.

İngilizce kursu sınıf ortamında ve grup şeklinde yürütülüyor. Hafta sonu ya da hafta içi akşam program alternatifleri sunan Akademik Akademi'de İngilizce Dersleri yeterli sayıda öğrenci toplandığında gruplar halinde başlatılıyor.

Akademik Akademi'yi test etmeniz için 4 saatlik deneme dersi sadece 19 TL!

Bu kurs 3188 kez görüntülendi.

Akademik Akademi Hakkında

Akademik Akademi 12 yıldır yetişkinlere yönelik SMMM Staja Başlama, SMMM Yeterlilik, ALES, DGS ve İngilizce alanlarında yüksek kalitede eğitim faaliyeti yürüten butik bir eğitim kurumudur. Kişiye özgü öğretim yöntemleri ile yüksek kalitede eğitimle çok yüksek başarı oranları elde etmektedir.

Akademik Akademi'nin amacı tam öğrenme ve öğrencilerinin başarı oranını yüksek tutmaktır. Uzman eğitim kadrosu, bilimsel ve güncel eğitim metodları ile öğrencilerine hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Akademik Akademi Zeytinlik Mah. Halkçı sok. Yavuz işhanı No:30 Kat:4 Bakırköy / İstanbul

Tel: 0212 543 44 42 - 0212 543 86 42

Akademik Akademi tarafından düzenlenen İngilizce Dersi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. İngilizce Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir