ALES Kursu - Akademik Akademi - ALES Kursları - Meraklısı İçin
ALES Kursu

İstanbul ALES Kursları Akademik Akademi

ALES Kursu

ALES Sınavı'na mı girmeniz gerekiyor? Matematiğim sıfır diyenlere "Temel Hazırlayıcı Eğitim" ile hizmet veren Akademik Akademi tarafından düzenlenen ALES Kursu'nda az kişilik sınıflarda, "Buket Eğitim" anlayışıyla başarıyı yakalayabilirsiniz.

ALES Kursu toplam 174 saatlik kurs programı, hafta sonu ve hafta içi alternatif programlar, uzman eğitim kadrosu, kişiye özel öğretim modelleri, profesyonel rehberlik hizmeti, kaliteli ve güncel yayınlarla 10 deneme sınavı desteği, etüt ve ek ders imkanlarıyla hizmetinizde.

ALES Kursu'na katılım ücreti Meraklısı İçin'e özel %20 indirimle 890 TL'dir.

Bu kurs 1841 kez görüntülendi.

Akademik Akademi Hakkında

Akademik Akademi 12 yıldır yetişkinlere yönelik SMMM Staja Başlama, SMMM Yeterlilik, ALES, DGS ve İngilizce alanlarında yüksek kalitede eğitim faaliyeti yürüten butik bir eğitim kurumudur. Kişiye özgü öğretim yöntemleri ile yüksek kalitede eğitimle çok yüksek başarı oranları elde etmektedir.

Akademik Akademi'nin amacı tam öğrenme ve öğrencilerinin başarı oranını yüksek tutmaktır. Uzman eğitim kadrosu, bilimsel ve güncel eğitim metodları ile öğrencilerine hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Akademik Akademi Zeytinlik Mah. Halkçı sok. Yavuz işhanı No:30 Kat:4 Bakırköy / İstanbul

Tel: 0212 543 44 42 - 0212 543 86 42

Akademik Akademi tarafından düzenlenen ALES Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. ALES Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir