Meraklısı İçin Listeleme Modelleri - Meraklısı İçin

Meraklısı İçin Kurs Listeleme Modelleri

Doğrudan Satış
Doğrudan satış modalimizde kurslarınızın Meraklısı İçin'de yayınlanması ücretsizdir. Ziyaretçilerimizin kurslarınızı sitemizden doğrudan kredi kartları ile satın alabilmektedirler. Gerçekleşen bu satışlardan elde edilen gelirler belirlenen komisyon oranı düşülerek kurumunuza Meraklısı İçin tarafından ödenir.

Bu seçenekte ziyaretçilerimizin Meraklısı İçin üzerinden gerçekleştirdikleri her satın alma işlemi için, kendilerine faturalarını biz gönderiyoruz. Daha sonra kurumlara bu satışlardan elde edilen tutarlar ödenirken de, bu tutar karşılığındaki bir faturayı kurumlar Meraklısı İçin'e gönderirler. Dolayısıyla bu modeli kullanabilmek için fatura kesebilen bir kişi ya da kurum olmanız gerekmektedir.

Başvuru Toplama
Bu modelde ise sitemizde yayınlanan kurslar doğrudan satışa açık değildir. Ziyaretçilerimiz kurs sayfalarında yer alan ön kayıt formunu bullanarak programa başvurularını iletirler. Bu başvurular size aynı anda e-posta yolu ile bildirilir ve sonraki tüm iletişim ve ödeme sürecini size devrederiz.

Bu modelimizi çeşitli özel sebepleri dolayısıyla bir aracı vasıtasıyla ödeme alamayan kurumlar için planladık. Dolayısıyla bu model için fatura kesebilmenize gerek yoktur. Bireysel olarak düzenlediğiniz kursları, ücretsiz atölye çalışmalarınızı, farklı ödeme seçeneklerini kullanıyorsanız bu model ta size göre. 

Daha Fazlası
Elbette seçeneklerimiz bunlarla sınırlı değil. Meraklısı İçin olarak ailemize dahil meraklılara en keyifli deneyimleri yaşatabilmek için çalışıyoruz. Dolayısıyla çerçevesi belirli bir kurs programınız olmasa da, meraklıların ilgisini çekebilecek bir yeteneğim var, insanlardan paylaşmaktan mutluluk duyarım
diyorsanız ve iletişim sayfamızda yer alan seçeneklerle bize ulaşabilirseniz birlikte neler yapabileceğimizi konuşmak isteriz.
 

İlginizi çekebilir