Mehmet Yalhi - Fotoğrafçılık Kursları - Meraklısı İçin

Fotoğrafçılık Kursları

Mehmet Yalhi

1968 yılında İstanbul'da doğdu. İFSAK (İstanbul Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği) üyesi. Öğrenimini Boston Üniversitesi'nde Üretim Mühendisi olarak tamamladı. 

Fotoğrafa ilgisi 1980'li yıllarda başladı. O dönemden bugüne, Türkiye başta olmak üzere, dünyanın birçok ülkesini gezdi ve fotoğrafladı. 2005 - 2006 yılları arasında, Digital Photoline dergisinde, 2 yıla yakın süreyle fotoğraf tekniklerini anlatan makaleleri yayınlandı. Manzara ve şehir fotoğraflarının bazıları özel ve resmi kurumlarda tanıtım ve reklam amaçlı kullanıldı. Çeşitli fotoğrafları ödüller aldı ve sergilendi. Fotoğraf yarışmalarında jüri olarak görev aldı. 2005 yılında İFSAK'ın İzzet Keribar ile birlikte yürüttüğü, Güneydoğu Asya'daki tsunami felaketzedeleri için düzenlenen yardım kampanyasında fotoğrafları satışa sunuldu ve satış geliri felaketzedelere aktarıldı. 

Halen reklam ajansları için profesyonel olarak moda çekimleri, ürün çekimleri ve çeşitli firmalar için de endüstriyel ve tanıtım fotoğrafları çekmektedir.

İletişim Bilgileri

Tel: (0216) 663 22 06 - (0532) 263 40 94 

 

Bu sayfa daha önce 1930 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

Mehmet Yalhi tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

Mehmet Yalhi tarafından düzenlenen kurslar

İlginizi çekebilir