Lotus Sanat - Meraklısı İçin

İstanbul Hobi Kursları

Lotus Sanat

Lotus Sanat; başta fotoğraf, sinema, resim, müzik, tiyatro, ebru sanatları olmak üzere sanatsal etkinlikler (sergi, gösteri, film gösterimi, söyleşi, vb.) gerçekleştirmektedir. Etkinliklerin temel amacı; sanatsal üretimlerin izleyiciye, sanatsevere ulaşmasını sağlamanın yanı sıra tartışma ortamları da yaratarak sanatın gelişmesine katkı sağlamaktır.

Lotus Sanat; özellikle yetişkinlere yönelik sanat ve hobi eğitimleri gerçekleştirmekte. Eğitim çalışmaları yoluyla sanatın ülkemizde gelişimine ve yaygınlaştırılmasına katkı sağlanması hedeflenmektedir.

Lotus Sanat; fotoğraf deneyimlerini geliştirmek isteyen ilgililere yönelik, uygulama amaçlı fotoğraf çekim gezileri organize etmektedir. Bu geziler aracılığı ile ülkemizin doğal ve tarihi güzelliklerinin, kültürel değerlerinin, insanımızın yaşam biçimlerinin ve koşullarının görüntülenmesi de hedeflenmekte.

Lotus Stüdyo; firmaların gereksinim duyduğu tanıtım fotoğraf ve film çekimlerini, özenli ve özel yaklaşımla portre fotoğraf çekimlerini gerçekleştirmekte, web ve grafik hizmetleri üretmekte.

Lotus Sanat; 2008'den bu yana, kurumsal bir yaklaşımla ve butik tarzda çalışmalar gerçekleştiriyor.

İletişim Bilgileri

Söğütlüçeşme Caddesi, Söğütlüçayır Sokak No:14 Dilek Apt. D:9 

Tel: 0  216  449 97 97

lotussanat.com

Bu sayfa daha önce 1706 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

Lotus Sanat tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

Lotus Sanat tarafından düzenlenen kurslar

İlginizi çekebilir