Oyuncak Atölyesi - Kuko Sanat Atölyesi - Çocuklar İçin Kurslar - Meraklısı İçin
Oyuncak Atölyesi

İstanbul Çocuklar İçin Kurslar Kuko Sanat Atölyesi

Oyuncak Atölyesi

KUKO Sanat olarak Oyuncak atölyemizin amacı;

  • Çocuklarımıza parmak ve el kaslarını etkili olarak kullanmalarını sağlamak,
  • El-göz koordinasyonu gibi becerileri kazandırmak,
  • Küçük kaslara ve motor gelişimine katkıda bulunmak,
  • Çocukların kendi oyuncaklarını kendilerinin yapmasını sağlayarak özgüven duygularını, problem çözme ve sorun ile başa çıkma becerilerini geliştirmek,
  • Bağımsız düşünme güçlerini ve çok yönlü yaratıcılıklarını geliştirmelerini sağlamak,

Atölyemizde çalışma yaparken zaman, mekân, sayı, renk, biçim, miktar, boyut kavramını öğretmek kendi oyuncaklarını kendilerinin yapmasını ve en önemlisi emek vererek yaptığı oyuncak sayesinde özgüven ve yaratıcılık kazandırmayı sağlamaktır.

Atölye çalışmasına 3-12 yaş arasındaki minikler davetlidir. Süre 50 dakika, katılım ücreti 50 TL'dir. (KDV Dahil)

Eğitmenlerimiz, Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat Ve Tasarım Fakültesi Bileşik Sanatlar bölümü ve Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Resim-iş Öğretmenliği mezunudur. Bu alanda sanatsal ve eğitimsel yeterliliği olan kişilerdir.

Bu kurs 1913 kez görüntülendi.

Etiketler

Kuko Sanat Atölyesi Hakkında

KUKO Sanat Atölyesi'nde, sanata saygının temel değer olduğu, verimli, yaratıcı,eğlenceli bir atölye ortamı sağlarken; genç, çağdaş, bilgili, entelektüel birikime sahip akademik kadrosu ile okul öncesi ve ilköğretim çağındaki çocuklarımızın gelişimlerini sanat ile destekliyoruz. Atölyemizin eğitim amacı; teknoloji ile aşırı ilişki içerisinde büyüyen, sabırsız, sıkılgan, sakinleşmeyen, dikkati dağınık, aceleci, sadece teknolojik oyunlarla etkileşim kurabilen çocuklarınızın; 

  • Yaratıcı düşünmelerini sağlamak,
  • Hayal güçlerinin gelişimlerine destek olmak,
  • Dikkat yoğunluğunu arttırmak, 
  • Sorun çözme becerilerini geliştirmek,
  • Planlama, organizasyon ve kompoze etme becerisi kazanmalarının yanında, gerçek atölye ortamında eğlenceli zamanlar geçirmelerini sağlamaktır.

Kuko Sanat Atölyesi; şehrin karmaşasından uzak, bir o kadar da kolay ulaşılabilir konumda, doğa içinde orman kenarında balıklı süs havuzu ve geniş bahçesi olan ferah bir mekâna sahiptir.

Hem çocuklarımız hem de yetişkinler için atölye çalışmalarımız bulunmaktadır. Daha ayrıntılı bilgi edinebilmek için lütfen iletişime geçiniz.

Adres
Ihlamurkuyu Mah. Nevzat Demir Caddesi. No:95 Ümraniye – İstanbul

Bilgi için
​0(546) 414 27 53

Kuko Sanat Atölyesi tarafından düzenlenen Oyuncak Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Çocuklar İçin Kurslar kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir