Çocuklar İçin Artistik Resim Atölyesi - Kuko Sanat Atölyesi - Çocuklar İçin Kurslar - Meraklısı İçin
Çocuklar İçin Artistik Resim Atölyesi

İstanbul Çocuklar İçin Kurslar Kuko Sanat Atölyesi

Çocuklar İçin Artistik Resim Atölyesi

Artistik Resim Atölyemizde, İlk Çağ resminden günümüze kadar olan sanat tarihinden önemli anları, yerli ya da yabancı ressamlardan resim sanatı örneklerini müzik eşliğinde çocuklarımızın yaşına uygun masallar halinde aktarıyoruz. Ardından masalını anlattığımız sanatçımızın bir eserini çocuklarımızla birlikte inceleyip, kendilerine özgü bir biçimde röprodüksiyon çalışması yapmalarını sağlıyoruz.

Artistik Resim Atölyesi'nde çocuklarımız, sanat tarihinden bir ressamı tanımış, onun bir eserini incelemiş ve bunun yanında çeşitli resim teknikleri ve kullanılan malzemeleri (şövale, tuval, palet, fırça) öğrenmiş olacaklar.

Atölye çalışmasına 3-12 yaş arasındaki minikler davetlidir. Süre 50 dakika, katılım ücreti 50 TL'dir. (KDV Dahil)

Eğitmenlerimiz, Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat Ve Tasarım Fakültesi Bileşik Sanatlar bölümü ve Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Resim-iş Öğretmenliği mezunudur. Bu alanda sanatsal ve eğitimsel yeterliliği olan kişilerdir.

Bu kurs 2689 kez görüntülendi.

Etiketler

Kuko Sanat Atölyesi Hakkında

Sayfa Bulunamadı
Kuko Sanat Atölyesi tarafından düzenlenen Çocuklar İçin Artistik Resim Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Çocuklar İçin Kurslar kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir