Kuko Sanat Atölyesi - Meraklısı İçin

İstanbul Çocuklar İçin Kurslar

Kuko Sanat Atölyesi

KUKO Sanat Atölyesi'nde, sanata saygının temel değer olduğu, verimli, yaratıcı,eğlenceli bir atölye ortamı sağlarken; genç, çağdaş, bilgili, entelektüel birikime sahip akademik kadrosu ile okul öncesi ve ilköğretim çağındaki çocuklarımızın gelişimlerini sanat ile destekliyoruz. Atölyemizin eğitim amacı; teknoloji ile aşırı ilişki içerisinde büyüyen, sabırsız, sıkılgan, sakinleşmeyen, dikkati dağınık, aceleci, sadece teknolojik oyunlarla etkileşim kurabilen çocuklarınızın; 

  • Yaratıcı düşünmelerini sağlamak,
  • Hayal güçlerinin gelişimlerine destek olmak,
  • Dikkat yoğunluğunu arttırmak, 
  • Sorun çözme becerilerini geliştirmek,
  • Planlama, organizasyon ve kompoze etme becerisi kazanmalarının yanında, gerçek atölye ortamında eğlenceli zamanlar geçirmelerini sağlamaktır.

Kuko Sanat Atölyesi; şehrin karmaşasından uzak, bir o kadar da kolay ulaşılabilir konumda, doğa içinde orman kenarında balıklı süs havuzu ve geniş bahçesi olan ferah bir mekâna sahiptir.

Hem çocuklarımız hem de yetişkinler için atölye çalışmalarımız bulunmaktadır. Daha ayrıntılı bilgi edinebilmek için lütfen iletişime geçiniz.

Adres
Ihlamurkuyu Mah. Nevzat Demir Caddesi. No:95 Ümraniye – İstanbul

Bilgi için
​0(546) 414 27 53

Bu sayfa daha önce 1372 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

Kuko Sanat Atölyesi tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

Kuko Sanat Atölyesi tarafından düzenlenen kurslar

İlginizi çekebilir