KPSS Kursu - KPSS Kursları - İstanbul - Analiz Dershanesi - Meraklısı İçin
KPSS Kursu

İstanbul KPSS Kursları Analiz Dershanesi

KPSS Kursu

KPSS

KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı), Kamu Kurumlarına ilk defa atanacaklar için yapılan sınavların genel adıdır. Kamu görevlerine ilk defa atama yapılacak kadrolar A Grubu Kadrolar ve B Grubu Kadrolar olmak üzere ikiye ayrılmıştır. Ayrıca KPSS sonuçları Milli Eğitim Bakanlığı tarafından öğretmen kadrolarına yapılacak atamalarda da kullanılmaktadır. 

Orta Öğretim / Ön Lisans 200 saat 599 TL (10 Taksit)
Lisans 180 saat (Hafta içi) 599 TL (10 Taksit)
Lisans 180 saat (Hafta Sonu) 799 TL (10 Taksit)
Eğitim Bilimleri 155 saat  999 TL (10 Taksit)
     

Bu kurs 4774 kez görüntülendi.

Analiz Dershanesi Hakkında

Analiz Eğitim Kurumları olarak 1992 yılında İstanbul'da eğitim-öğretim faaliyetlerine başladık. Kurulduğumuz yıldan bu yana sınavlarda üstün başarı kazanan binlerce öğrenci yetiştirdik.  Uzun yıllara dayanan birikimimiz ve tecrübemizle KPSS, ALES, DGS ve AÖF alanlarında hizmet vermeye devam etmekteyiz. Konularında uzman eğitimci kadromuz, öğrencimizin ihtiyacına yönelik özel eğitim programları düzenlemektedir. Aramıza katılan öğrencilerimize sunduğumuz çalışma kitapları, ders notları ve deneme sınavlarıyla başarımızı her geçen gün artırmaya devam etmekteyiz. Dershanemiz son yıllarda öğrenci kapasitesi, başarı yüzdesi, ders yayınları ve yardımcı kitaplarıyla hizmetlerinde tam not almış ve öğrenci memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmıştır. Kurumumuzun yenilenen binası, derslikleri, kafeteryası ile öğrencilerine bir kampüs ortamında bulabileceklerini, kaliteli ders hizmetine ek olarak sunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Mecidiyeköy Mah. Oğuz Sok. No:9 Mecidiyeköy/ İSTANBUL

TEL : 0212- 267 50 50 / 0212- 267 52 52

FAX : 0212- 267 31 63

Analiz Dershanesi tarafından düzenlenen KPSS Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. KPSS Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir