Konuşma Kulübü - Dil Kursları - İstanbul - İstanbul English Club - Meraklısı İçin
Konuşma Kulübü

İstanbul Dil Kursları İstanbul English Club

İngilizce Konuşma Kulübü

Avrupa ve Amerika'da Türklere İngilizce öğretimi konusunda uzman, seminerleri kraliyet akademisi tarafından onaylı, İngiliz Dili eğitiminin duayeni Can BAYSAL koordinatörlüğünde, İstanbul İngilizce Konuşma Kulübü Şişli merkezinde Native Speaker (ana dili İngilizce olan) eğitmenleriyle aktivitelerine devam etmektedir.

İngilizce konuşma üzerine odaklanan yapısıyla İstanbul İngilizce Konuşma Kulübü, bu konudaki açığı kapatmayı hedeflemekte ve sadece bunun üzerine çalışmalar yapmakta, projeler geliştirmektedir. 

Kullanılan metot İstanbul English Club tarafından geliştirilen, başka hiçbir yerde kullanılmayan ve tamamen İngilizce Konuşma tabanlı bir sistemdir.

İngilizce Konuşma kulübünde kayıt ve devam sistemi uygulanmaz. Size uygun olan gün ve saatlerde dilediğiniz kadar katılır,katıldığınız kadar ödersiniz. Bu benzersiz esnek program dahilinde native speaker eğitmenler eşliğinde İngilizce Konuşmanızı geliştirin.

Katıldığınız her aktivite ücreti 30 TL'dir. Ayrıca 10 kez katılım için 250 TL'ye üyelik satın alabilirsiniz.

Bu kurs 16819 kez görüntülendi.

İstanbul English Club Hakkında

İstanbul English Club Türkiye'nin ilk ve tek profesyonel İngilizce Konuşma Kulübüdür.Kurumumuz 2005 yılından bu yana İngilizce Konuşma eğitimlerini bireysel ve kurumsal bazda profesyonel olarak sunmaktadır.

İstanbul English Club bünyesinde düzenlenen eğitimler sadece bir tek hedefe odaklanır; İngilizce konuşmak. Düzenlediğimiz programlarda yönetici olarak görev yapan eğitmenlerin hepsi İngilizce Konuşma konusunda uzman Native Speaker (ana dili İngilizce olan) İngilizce öğretmenleridir. Başka işleri olup İngilizce eğitimini ek olarak yapan kişiler, turistler, yurt dışında birkaç ay kalıp bende yaparım diyen kişiler kurumumuzda yer almamaktadır. Herkes aktif olarak sadece ve sadece İngilizce Konuşma Eğitimi üzerine çalışmaktadır.

İletişim Bilgileri

Tel: 0 532 460 50 11

istanbulenglishclub.com

İstanbul English Club tarafından düzenlenen İngilizce Konuşma Kulübü, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dil Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir