NLP Practitioner Eğitimi - Kişisel Gelişim Online - Psikoloji - Kişisel Gelişim - Meraklısı İçin
NLP Practitioner Eğitimi

İstanbul Psikoloji - Kişisel Gelişim Kişisel Gelişim Online

NLP Practitioner Eğitimi

Kişisel Gelişim Online, teknolojiyi kullanrak, geleceğin eğitim metodunu bugünden hayatınıza getiriyor. İnteraktif canlı ve butik sınıflarımıza, isterseniz merkezimizden isterseniz bilgisayarınızın başından katılacak, bol bol uygulamalar yaparak uzmanlaşacaksınız.

Uluslararası standartlarda NLP Practitioner eğitimi. 60 saatlik bu eğitim sonunda, NLP uzmanı olacaksınız. 

Bu kurs 2509 kez görüntülendi.

Kişisel Gelişim Online Hakkında

Kişisel Gelişim Online 2011 yılında  kuruldu. Başta yaşam koçluğu, öğrenci koçluğu, nlp, hipnoz ve kuantum olmak üzere, bütün kişisel gelişim eğitimlerini online olarak veren ilk ve tek kurumdur.

Online Kişisel Gelişim İnternet portalı yardımıyla,Online kişisel gelişim eğitimleri, evinizin-işyerinizin keyifli bir noktasında almak size iyi gelecek istediğiniz kişisel gelişim derslerine, bulunduğunuz yerden, size uygun zamanlarda, canlı sınıflarda, tam zamanlı olarak katılıp, telekonferans yöntemiyle eğitimlerinizi alabilecek, online olarak formlarınızı takip edecek ve kısa bir sürede, yol, yer ve zaman sorunu yaşamadan eğitimlerinizi tamamlayabileceksiniz.

İletişim Bilgileri

0850-500 20 00
0532-174 39 92

www.kisiselgelisimonline.com.tr

Kişisel Gelişim Online tarafından düzenlenen NLP Practitioner Eğitimi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Psikoloji - Kişisel Gelişim kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir