Kısa Film Atölyesi - Fotofilm Sanat Merkezi - Sinema Kursları - İstanbul - Meraklısı İçin
Kısa Film Atölyesi

İstanbul Sinema Kursları Fotofilm Sanat Merkezi

Kısa Film Atölyesi

Süre: 3 Ay

Senarist-Yönetmen Cem Başeskioğlu'nun eğitmenliğinde yapılacak atölyede, fikir aşamasından bir filmin hayata geçirilmesine kadar geçen tüm süreç deneyimlenecek. Sinema neden 7. sanattır, hammadde olarak senaryo, sinemasal alfabe, kurgu, başlıkları altında gerçekleştirilecektir 12 hafta sürecektir. 

Cem Başeskioğlu'nun eğitmenliğinde her perşembe 19:30 - 22:30 saatleri arasında gerçekleştirilecek atölyede, teorik eğitimin yanı sıra fikir aşamasından başlayarak bir filmin hayata geçirilmesine kadar geçen tüm sürecin deneyimleneceği bir çalışma hedefleniyor. 

Katılımcıların atölyenin sonunda ortak bir çalışmayla üretecekleri kısa film, Fotofilm Sanat merkezinde düzenlenecek sertifika töreniyle birlikte gösterilecek. 

Sınırlı sayıda kontenjan için hemen yerinizi ayırın.

Seminer sonunda: katılımcılara Katılım Belgesi'nin verildiği bir tören düzenlenmektedir. 

Katılım ücreti 1050 TL dir.

Bu kurs 5791 kez görüntülendi.

Fotofilm Sanat Merkezi Hakkında

fotofilm.png

Yaklaşık yirmi yıldır sanat camiasında var olan ve üretmeye çalışan bir ekibiz. Fotoğraf ve sinema alanında kendinden söz ettiren ve sayılan kişileriz. 2002 yılında Büyükparmakkapı sokakta kurulan o zamanın Ansam Kültür Merkezi idik. Şimdi, "FOTOFİLM" Sanat Merkezi olarak hizmet vermekteyiz. "FOTOFİLM" Sanat Merkezi olarak fotoğraf ve sinemaya ilgi duyan sanatseverlerle üretim yapıp, bu üretimleri sunmayı amaçlamaktayız.

Fotoğrafa ve sinemaya ilgi duyanlara ve bu alanda uzmanlaşmak isteyenler için; atölye çalışmaları, yeni çekim alanları, Fotoğraf tutkunları için; Fotoğraf gösterimlerinin, fotoğraf sergilerinin yer aldığı "Sanat Merkezi" olmayı hedeflemektedir. Sinema alanında, kısa film çekmek isteyen ve sinema hakkında detaylı bilgi ve birikim sahibi olmak isteyenler için Atölye çalışmaları ve bu çalışmalar sonrasında ortak projeler üretmeyi hedeflemekteyiz.

"FOTOFİLM" Sanat Merkezi, fotoğraf ve sinema alanında her türden buluşmaya açıktır. Sanat Merkezine ait galeri duvarlarında, kurs sıralarında, cafe masalarında hep fotoğraf ve sinemanın nabzı atmaktadır: Sergiler, Fotoğraf gösterileri, film galaları, söyleşiler, seminerler, workshoplar, yeni projeler, fotoğraf gezileri ve fotoğraf yayınları sanatseverlerin beğenisine sunulmuştur. Ayrıca Türkiye'nin tek fotoğraf ve sinema dergisi olan "FOTOFİLM FOTOĞRAF SİNEMA DERGİSİ" kurumumuz tarafından yayınlanmaktadır. 

 Fotofilm Sanat Merkezi
 Tel: 0212 2440495 & 0532 2341784
www.fotofilmsanatmerkezi.com

Fotofilm Sanat Merkezi tarafından düzenlenen Kısa Film Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Sinema Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir