Kampanyalarımız - Meraklısı İçin

Kampanyalarımız

E-bültenimizdeki meraklılara ücretsiz kurs hediye ediyoruz.

Meraklısı için e-bülten takipçilerimiz sitede yayınlanan eğitim fırsatlarına ücretsiz katılım şansı yakalıyor. Bu şansı yakalamak için tek yapmanız gereken aşağıdaki form ile aramıza katılmak.

Hediye kurs kampanyamız hakkında daha detaylı bilgi ve eğitim kazanan talihlilerimizi görmek için tıklayın.


Twitter'dan& hediye eğitimler

Twitter takipçilerimize, beklenmedik bir zamanda yönelttiğimiz sorulara doğru cevabı veren takipçilerimiz bizden yine aktif kampanyalarımızdan birine ücretsiz katılım şansı yakalıyor.


Facebook takipçilerimiz

Facebook takipçilerimizi de unutmadık. Sadece Facebook takipçilerimize sunacağımız sürpriz fırsatlar ve ücretsiz eğitimlerimiz için bizi facebook ile takip edebilirsiniz.

Facebook Yeni Yıl Hediyesi Kampanyamızın sonucunda ziyaretçilerimizden Nazan Ölmez Atölye Ful tarafından düzenlenen Cupcake Yapım ve Süsleme Kursu kazandı.

Geçmiş Tarihli Kampanyalarımız

Ettiket kampanyası Ettikett'leyenlere özel %20 indirim

29 Mayıs 2015 - 30 Eylül 2015 tarihleri arasında Denizbank Ettikett uygulaması ile satın aldıkları kursları ettikett'leyen meraklılar, seçili kurslarda %20 indirim kazanıyor.


Avea KampanyasıProfesyoneller İçin Hobi ve Kişisel Gelişim Kurslarında %20 indirim

Avea'lılara özel olarak seçtiğimiz kurslar, 22 Eylül 2014 - 30 Ekim 2014 tarihleri arasında %20 indirimli. Avea hatlı cep telefonunuzdan kurs yazıp 5060'a SMS göndererek alacağınız indirim kodunu, seçili kurslarda ödeme esnasında kullanarak indirimden faydalanabilirsiniz.


Avea KampanyasıAvea'lı Emeklilere Özel Hobi ve Kişisel Gelişim Kurslarında %20 indirim

Avea'lı emekliler için özel olarak seçtiğimiz kurslar, 16 Haziran 2014 - 4 Ağustos 2014 tarihleri arasında %20 indirimli. Avea hatlı cep telefonunuzdan kurs yazıp 5060'a SMS göndererek alacağınız indirim kodunu, seçili kurslarda ödeme esnasında kullanarak indirimden faydalanabilirsiniz.


Avea KampanyasıAvea'lı Kadınlar İçin Hobi ve Kişisel Gelişim Kurslarında %20 indirim

Avea'lılar özel olarak seçtiğimiz kurslar, 12 Ağustos 2014 - 15 Eylül 2014 tarihleri arasında %20 indirimli. Avea hatlı cep telefonunuzdan kurs yazıp 5060'a SMS göndererek alacağınız indirim kodunu, seçili kurslarda ödeme esnasında kullanarak indirimden faydalanabilirsiniz.

İlginizi çekebilir