Çocuklar İçin Mutfak Macerası - www.KadinlarArasi.com - Çocuklar İçin Kurslar - Meraklısı İçin
Çocuklar İçin Mutfak Macerası

İstanbul Çocuklar İçin Kurslar www.KadinlarArasi.com

Çocuklar İçin Mutfak Macerası

Çocukların boş zamanlarını üreterek, öğrenerek ve eğlenerek geçirmesi için son zamanlarda giderek popüler hale gelen alternatif etkinliklerden biri de mutfak atölyeleri. Minik mutfak meraklıları için düzenlenen Çocuklar İçin Mutfak Macerası workshopu, anne-çocuk olarak birlikte katılabileceğiniz eğlenceli bir yolculuk.

KadınlarArası ve İstanbul Culinary Institute tarafından düzenlenen ile Çocuklar İçin Mutfak Macerası workshopuna tüm anneler ve çocukları davetliler. Birlikte üretip birlikte yemek, unutamayacağınız bir anı olarak hatıralarınızda yerini alacak.

Çocuklar İçin Mutfak Macerası 25 Mayıs 2014 Pazar günü, 13.00-16.00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Workshop içeriği;

  • Beyaz çikolatalı cupcake ve frosting
  • Portakallı trifle
  • Elma şekeri
  • Bademli çikolata topları

Çocuklar İçin Mutfak Macerası workshopu Şef Bige Dalkılıç tarafından Istanbul Culinary Institute / Kadir Has Üniversitesi Cibalikapı Yerleşkesi Enstitü Restoran Mutfakları'nda düzenlenecektir.

Katılım ücreti (anne + çocuk) 187,5 TL'dir.

Bu kurs 1832 kez görüntülendi.

www.KadinlarArasi.com Hakkında

KadınlarArası 2008 yılında üretken, yenilikçi ve vizyoner kadınların adresi olarak yayına başlamış bir web sitesidir. Türkiye'den ve tüm dünyadan kadın girişimcilerin röportajlarının, başarı hikayelerinin, iş fikirlerinin yer aldığı www.KadinlarArasi.com bir çok kadının özgüvenini artırarak girişimci olmalarına aracı olmuştur. Girişimcilikten modaya, sağlıktan güzelliğe, lezzetten geziye kadar kadının dünyasında var olan tüm konularda uzman yazarları ile kadınlara kaliteli ve verimli bilgi akışı sağlayan bir kurumdur.

İletişim Bilgileri
Adres: Caferağa Mah. Yasa Cad. Yasa Han Kat:3 Kadıköy - İSTANBUL

www.KadinlarArasi.com tarafından düzenlenen Çocuklar İçin Mutfak Macerası, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Çocuklar İçin Kurslar kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir