Günübirlik Dikiş Kursu - Alvedik - Kadınlar İçin Kurslar - Meraklısı İçin
Günübirlik Dikiş Kursu

İstanbul Kadınlar İçin Kurslar Alvedik

Günübirlik Dikiş Kursu

Çalışanların ve özellikle hiç dikiş bilmeyenlerin de yararlanabileceği bir atölye çalışması. Çok fonksiyonlu bu yelek kıyafetlerimizin tamamlayıcı bir parçası olarak vazgeçemeyeceğiniz bir ürün olacak.

Etkinliğimizden edinimler;

  • Dikiş makinesini kullanmayı.
  • Dikiş kalıbının uygulanmasını.
  • Düzgün dikiş yapabilmenin tüm püf noktalarını.
  • Kumaş seçimlerinde nelere dikkat edeceğimizi.
  • Yelek dikimi.

Kurs sonunda;

  • Çok iyi bir dikiş makinesi kullanıcısı olacaksınız.
  • Kendi diktiğiniz bir yeleğiniz olacak.

Atölye çalışmasına gelirken hiç bir malzeme getirmiyorsunuz.
Pozitif enerjinizle gelmeniz yeterli.

Kurs süresi 3 saattir. 

Ücret: 150 TL (KDV Dahil)

Atölye çalışması kontenjan durumuna göre periyodik olarak düzenlenmektedir. Kayıt işlemi sonrası kurum yetkilileri sizinle iletişim kurarak önümüzdeki dönem için rezervasyonunuzu tamamlayacaktır.

Eğitmen Meral ÇEVİKEL Hakkında

Dikişi yıllarca hobi olarak yaptıktan sonra bu vazgeçilmez tutkusunu işe çevirmiş. 15 yıldır Kurumsal Kıyafet Tasarımı ve Üretim işini yapmakta ve son bir yıldır da hobi olarak yaptığı yıllarda çektiği sıkıntıları bir çok kişi de çekiyordur diye ALVEDİK e-ticaret sitesini hayata geçirmiştir.

Bu kurs 12074 kez görüntülendi.

Etiketler

Alvedik Hakkında

Alvedik

Alvedik meraklısına ve profesyonellere dikiş kiti, dikiş kalıbı, kumaş ve dikiş için gerekli tüm materyaller sunan bir e-ticaret sitesi. Yirmi yıllık ticari geçmişimiz ve tecrübemizle alvedik olarak dikiş konusundaki ihtiyaçlarınıza çözüm üretmek için yola çıktık.

Dikişten keyif almanız için tekstildeki alt yapımızı ve tecrübelerimizi tamamıyla burada kullanarak üretiminize destek vermek istedik. Dikişe yeni başlayanlar, terziler, atölyeler, ev tekstili ile ilgilenen yani kumaştan yola çıkarak üreten ve üretmeyi seven sizler için; dünyanın en kolay ve en profesyonel dikiş kalıpları dikiş dikmek için gerekli olan her türlü dikiş malzemeleri ve ihtiyacınız olan her şey mevcut. Sizlerin yaratıcı gücü ile de çok güzel tasarımlara imza atacağınıza inanıyoruz.

Adres: İçerenköy Mah. Eski Üsküdar yolu cad. Öziş apt. A blok (Ofis Ataşehir) No:21/7 Ataşehir / İSTANBUL
(Kozyatağı Metro civarı)

Telefon: 0216 688 59 99

Alvedik tarafından düzenlenen Günübirlik Dikiş Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Kadınlar İçin Kurslar kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir