Çocuk Resim Kursu

Sanat eğitimi erken yaşta başlar! Erken yaşlarda alınan doğru bir eğitim bir çocuğa hem yaratıcılık, konsantrasyon, disiplin, kültür ve sanat bilinci gibi hayat boyu gerekli öğeler katar hem de kendini ifade edebilmesi ve ve keşfetmesi için oldukça önemlidir.

Tüm bu noktaların farkında olarak sıradan kurslardan tamamen farklı, eğlence ve yaratıcılık odaklı bir kurs tasarladık. Çocuklarınız bir taraftan sanatçımızla sanat tarihi konuşsunlar diğer yandan da kendi elleri ile yaratmanın keyfini çıkarsınlar.

Bu kursu sadece bir hobi olarak değil aynı zamanda kişisel gelişimlerinin önemli bir parçası görün. Her çocuğun özel olduğuna inanıyoruz. O nedenle sabit bir program sunmaktansa bireyselleştirilmiş programlarla çocuğunuzun yeteneğine ve isteğine göre ilerliyoruz.

Tüm malzemeler bizden. Tek yapmanız gereken yaş grubunuza uygun günü seçmek ve kayıt olmak. Bireyselleşmiş programlarımız sayesinde dilediğiniz zaman kursunuzu başlatabailirsiniz.

İsterseniz çocuğunuzun kursu esnasında siz de yetişkin kurslarımıza katılabilir ve birlikte de vakit geçirebilirsiniz.

Tanışmak ve ortamı görmek isterseniz atölyemize bekleriz. Bir kahve içer, biraz muhabbet ederiz. Bu güzel serüvene bekliyoruz!

 

Salı: 17:30-18:30

Çarşamba: 17:00-19:00

Cumartesi: 14:00-15:30

Studio Masterpiece Hakkında

  • 0 530 628 31 56

Galata'da, keyifli bir ortamda güzel müzikler ve içki eşliğinde sonunda keyifli bir kaç saat geçirebileceğiniz bir resim atölyesi Studio Masterpiece.

Kurumun Diğer Kursları

Seramik Kursu 700 TL
Seramik Kursu El Sanatları

Güzel müzikler ve hoş sohbetler eşliğinde seramik yapmak istiyorsanız bu kurs tam da size göre!

Heykel Kursu 600 TL
Heykel Kursu El Sanatları

Sıcacık bir ortamda heykel yapmak istiyorsanız bu kurs tam da size göre!

Resim Kursu 700 TL
Resim Kursu El Sanatları

Resim yapmanın yanı sıra güzel müzikler ve hoş sohbet eşliğinde eğlenceli vakitler geçirebileceğin bir kurs arıyorsan bu kurs tam sana göre!