Çocuklar İçin Heykel ve Resim Atölyesi

5-12 yaş çocuklara hitap eden bu atölyemizde heykeli, resmi ve deseni yol gösterici edinerek; özgür bir ortamda tasarlamayı, tasarımda özgünlüğü, hayal ettiklerimizi,elle tutabileceğimiz forma dönüştürmeyi o an ki ruh halimize en uygun olan materyallerle birlikte deneyimliyoruz. Bu materyaller bazen bir çamur, bazen bir suluboya bazen rengarenk kalemler vb. olabilir.

Beğeni almak veya onaylanmak için değil; kendimiz keyif aldığımız için emek verdiğimiz; içimizde var olanı dışarıya nasıl aksedebileceğimizi, başladığımız işi nasıl sürdürübileceğimizi, tekrar tekrar vazgeçmeden çalışıldıgında nasıl ilerlenildiğinin keşfine rehberlik ettiğimiz atölyemizde bize katılmak istersen bizde seni ve hayallerin ile tanış olmayı çok isteriz.

Atölyemize tek seferlik katılımlarda öğrencilerin daha kolay ilerleyebilecekleri tekniklerle çalışmalarımızı yaparken, daha uzun süreli katılımlarda, çalışmanın ve devamlılıgın onemını kavradıkları, ustalık gerektiren çalışmalara alt yapı hazırlamaktayız.

Dersler;

Gün: Salı | Çarşamba | Perşembe | Cumartesi

Yaş: 9-14

Saat: 17:00 - 19:00

Gün: Cumartesi

Yaş: 5-9

Saat: 11:00 - 12:30

arasındadır.

Atölyemiz aylık bir kurstur, haftada 1 gün tercih edilebilineceği gibi daha fazla günde tercih edilinebilinir. Günübirlik katılımlar için grubunuzla veya tek başınıza ön talep oluşturabilirsiniz.

 

Okan Sabuncular Sanat Atölyesi Hakkında

  • 0 544 657 81 88

Okan Sabuncular Sanat Atölyesi 2001 yılında Heykeltıraş Okan SABUNCULAR tarafından kurulmuştur.

Kurumun Diğer Kursları

Yetişkin Heykel Atölyesi 550 TL
Yetişkin Heykel Atölyesi El Sanatları

Atölyede ülkemizin en seçkin okullarının özel yetenek sınavlarına hazırlanan öğrenciler, temel çizgi eğitimi, anatomik etütler, oran-orantı, reprodüksiyon, tonlama teknikleri, hacimlendirme, perspektif konularında eğitim alarak görsel algılama ve kavramsal yorumlama sınavlarına hazırlanırlar.