Okan Sabuncular Sanat Atölyesi

Okan Sabuncular Sanat Atölyesi 2001 yılında Heykeltıraş Okan SABUNCULAR tarafından kurulmuştur.

Atölyemizde ülkemizin en seçkin okullarının özel yetenek sınavlarına hazırlanan öğrencilerimiz, temel çizgi eğitimi, anatomik etütler, oran-orantı, reprodüksiyon, tonlama teknikleri, hacimlendirme, perspektif konularında eğitim alarak görsel algılama ve kavramsal yorumlama sınavlarına hazırlanırlar. Teorik bilgilerini sanat tarihi okumaları yaparak geliştiren öğrencilerimiz mülakat sınavı için kapsamlı bir hazırlık yaparlar. 

Hobi heykel atölyemizde karakalem desen eğitimi ile desteklediğimiz klasik eser kopyaları , anatomik etütler, büst, tors ve rölyef çalışmaları temel materyal olarak seçtiğimiz kil ile biçimlendirilerek oluşturulmaktadır.

Bursa Nilüfer'de hizmet veren atölyemiz butik tarzda eğitim vermektedir. Atölyemizde, Güzel Sanatlar Fakültelerinin yaptığı Özel Yetenek Sınavlarına hazırlanan öğrencilere yönelik eğitimin yanı sıra ayrıca heykel ve resim alanlarında kendini geliştirmek isteyen tüm öğrenciler için de eğitim programlarımız mevcuttur. 

İnstagram adresimiz: 

https://www.instagram.com/okansabuncularsanatatolyesi/

https://www.instagram.com/okansabuncularofficial/

 

Adres:

Ertuğrul Mah. Eflatun Sk. No:17/A Nilüfer-BURSA (Dörtçelik çocuk hastanesi arkası)

Telefon:

0 544 657 81 88 / 0553 447 88 00

 

Okan Sabuncular Sanat Atölyesi tarafından düzenlenen tüm programlar

Çocuklar İçin Heykel ve Resim Atölyesi 450 TL
Çocuklar İçin Heykel ve Resim Atölyesi Çocuklar İçin Kurslar

Beğeni almak veya onaylanmak için değil; kendimiz keyif aldığımız için emek verdiğimiz; içimizde var olanı dışarıya nasıl aksedebileceğimizi, başladığımız işi nasıl sürdürübileceğimizi, tekrar tekrar vazgeçmeden çalışıldıgında nasıl ilerlenildiğinin keşfine rehberlik ettiğimiz atölyemizde bize katılmak istersen bizde seni ve hayallerin ile tanış olmayı çok isteriz.

Yetişkin Heykel Atölyesi 550 TL
Yetişkin Heykel Atölyesi El Sanatları

Atölyede ülkemizin en seçkin okullarının özel yetenek sınavlarına hazırlanan öğrenciler, temel çizgi eğitimi, anatomik etütler, oran-orantı, reprodüksiyon, tonlama teknikleri, hacimlendirme, perspektif konularında eğitim alarak görsel algılama ve kavramsal yorumlama sınavlarına hazırlanırlar.