Piyano Kursu

Bireysel olarak yapılan piyano derslerinde öğrencilerin piyano tarihçesi, nota ve ritim bilgileri, piyano çalım teknikleri aktarılmaktadır. Her öğrencinin seviyesi uygun olarak oluşturulmuş programlar ile birlikte dünyada kabul görmüş seçkin piyano eserlerini tanıtarak öğrencilerin iyi bir piyano eğitimi alması sağlanmaktadır.

Kursun sağladığı ücretsiz 10-15 dakikalık tanışma derslerinde eğitmenler tarafından gerçekleştirilen kulak ve ritm testlerinden yararlanabilirsiniz.

Ayrıca kursta Konservatuar, Eğitim Fakültelerinin Müzik Bölümleri, Anadolu Güzel Sanatlar Liseleri programlarının sınavlarına girmek isteyen öğrenciler için düzenli ve sistemli bir çalışma programı ile yetenek sınavlarına hazırlanmaları sağlanmaktadır.

4 yaştan itibaren her yaşa yönelik eğitim programı uygulanmaktadır.

Piyano dersleri haftada 1 gün 45 dk’lık 1 ders saati özel ders ve 1 saat solfej dersi şeklinde yapılmaktadır, hocayla birebir çalışıldığı için gün ve saat tercihi yapılabilmektedir. Size ve eğitmene uygun gün ve saatler ayarlanabilmektedir.

Grup dersleri; 400 TL 

Özel dersler; 800 TL 

Saatler:

Ders saatleri öğretmen ve öğrencinin karşılıklı görüşmeleri sonucunda birlikte karar vermeleri şeklinde düzenlenmektedir.

Özel derslerde, derse gelemediğiniz durumlarda (bir dönem içinde en fazla 3 kez olmak şartıyla) en geç 1 gün önce haber vermek kaydıyla dersinizi iptal edebilirsiniz. Haber verdiğiniz takdirde ders hakkınızı kaybetmezsiniz elbette  telafisi size ve hocamıza uygun gün ve saatte yapılmaktadır.

Metronom Müzik Hakkında

  • 0532 177 5221

Metronom Müzik her gün faaliyette olup danstan müziğe sanatın müzikle özdeşleşen tüm alanlarda eğitim veren bir merkezdir.

Kurumun Diğer Kursları

Çocuklar İçin Orff Eğitimi 400 TL
Çocuklar İçin Orff Eğitimi Çocuklar İçin Kurslar

Çocuklar için okul öncesi müzik eğitimi programları içerisinde, oyunla karışık bir müzik eğitimi sistemini benimsenmektedir.

Keman Kursu 400 TL
Keman Kursu Müzik Kursları

Alanlarında uzman eğitmenler tarafından verilen keman kursunun amacı öğrencilere müzik sevgisini aşılamak, müzik duygusunu geliştirmek ve beynin mantıksal işleyişini arttırmaktır.

Gitar Kursu 400 TL
Gitar Kursu Müzik Kursları

Gitar eğitimi, diğer sanatsal eğitimler gibi insanın bireysel gelişimini arttırmakla birlikte, insanı çoklu düşünce yöntemine zorlar. Her Yaştan Müzik Tutkunu Gitar Kursunda Buluşuyor!