İstanbul Kurumsal Gelişim - Meraklısı İçin

İstanbul Kurumsal Gelişim

İstanbul Kurumsal Gelişim (İKG) olarak bizler, 13 yılı aşkın süredir Türkiye'nin önde gelen firmalarına Proje Yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Kurumumuz, vizyonunu proje yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetlerinde sürekli tercih edilen şirket olmak şeklinde belirlemiştir. Bu amacı gerçekleştirmek için proje yönetimi konularında uzmanlığımızı ve araştırmalarımızı her geçen gün daha da arttırmak ve elde ettiğimiz bilgi birikimini eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizle paylaşıma açmak gayretindeyiz.

Geçtiğimiz bu 13 yıllık sürede kurumumuz 1.000'den fazla firmanın 12.000'den fazla katılımcısına eğitim hizmeti vermiştir. Kurumumuz eğitim sektöründe çalışmalarına ilk olarak İTÜ Vakfı bünyesinde başlamış daha sonra 2003 yılı başında bağımsız bir şirket olarak sektörde yer almıştır.

İleşim Bilgileri

Atatürk Mah. 39. Ada Meriç Cad. Turkuaz Plaza T10 Blok Kat:0 D:4 Ataşehir/İstanbul 

Tel : +90 216 456 60 50 (pbx)
Faks: +90 216 455 56 15

Bu sayfa daha önce 2453 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

İstanbul Kurumsal Gelişim tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

İstanbul Kurumsal Gelişim tarafından düzenlenen kurslar

İlginizi çekebilir