İstanbul English Club - Meraklısı İçin

İstanbul Dil Kursları

İstanbul English Club

İstanbul English Club Türkiye'nin ilk ve tek profesyonel İngilizce Konuşma Kulübüdür.Kurumumuz 2005 yılından bu yana İngilizce Konuşma eğitimlerini bireysel ve kurumsal bazda profesyonel olarak sunmaktadır.

İstanbul English Club bünyesinde düzenlenen eğitimler sadece bir tek hedefe odaklanır; İngilizce konuşmak. Düzenlediğimiz programlarda yönetici olarak görev yapan eğitmenlerin hepsi İngilizce Konuşma konusunda uzman Native Speaker (ana dili İngilizce olan) İngilizce öğretmenleridir. Başka işleri olup İngilizce eğitimini ek olarak yapan kişiler, turistler, yurt dışında birkaç ay kalıp bende yaparım diyen kişiler kurumumuzda yer almamaktadır. Herkes aktif olarak sadece ve sadece İngilizce Konuşma Eğitimi üzerine çalışmaktadır.

İletişim Bilgileri

Tel: 0 532 460 50 11

istanbulenglishclub.com

Bu sayfa daha önce 1822 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

İstanbul English Club tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

İstanbul English Club tarafından düzenlenen kurslar

İlginizi çekebilir
Teraryum Atölyesi

Teraryum Atölyesi

İstanbul Çiçek Akademi, gündelik hayatın koşuşturmacasına bir mola vermek isteyen meraklıları, Teraryum ile tanışmaya davet ediyor. Teraryum atölyesi Bostancı'da.
220 TL