İptal ve İade Koşulları - Meraklısı İçin

İptal ve İade Koşulları

Kullanıcılar, Meraklısı İçin üzerinden gerçekleştirdikleri tüm satın alma işlemleri için, ödeme tarihinden sonraki 7 gün içerisinde hiçbir gerekçe belirtmeden cayma haklarını kullanabilirler.

İptal ve iade taleplerinin bilgi@meraklisiicin.com adresine yazılı olarak gönderilmesi gerekmektedir.

Eğer satın alınan hizmetin verilmeye başlanması 7 günden daha kısa bir zaman içerisinde gerçekleşecekse, iptal hakkı hizmetin alınmaya başlanacağı tarihle sınırlıdır.

Hizmet ödemesinin kredi kartı ile yapıldığı durumlarda 5 iş günü içerisinde ödeme kartınıza iade edilecektir.

Havale ve EFT ile ödeme yapılmış ise iade edilmesini istediğiniz banka hesap bilgilerini bize bildirmeniz gerekmektedir. En geç 5 iş günü içerisinde ödemeniz banka hesabınıza gönderilecektir.

Sitede yer alan bazı kursların satın alma işleminin iptali sebebiyle bir üye kurum zararının ortaya çıkacağı durumlarda (kurs iptali, erteleme vs.) ödenen ücret üzerinde bir kesinti uygulanabilir.

Kullanıcılarımız hizmet iptali için herhangi bir sebep belirtmek zorunda değildir ancak Meraklısı İçin gerekli gördüğü durumlarda kullanıcıya/kuruma tekrar hizmet vermeme hakkını saklı tutar.

İlginizi çekebilir
Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Kamera önü oyunculuk konusunda sektörün ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş bir müfredat ile, uzman eğitmenlerden ders almak istiyorsanız Atölye Ayla Algan'ın düzenlediği bu eğitime katılabilirsiniz.