İngilizce Kursu - Dil Kursları - İstanbul - Rennert Dil Okulu - Meraklısı İçin
İngilizce Kursu

İstanbul Dil Kursları Rennert Dil Okulu

İngilizce Kursu

Genel İngilizce
 
İngilizceye sıfırdan başlayıp, ileri seviyeye kadar öğrenmeyi hedefleyenler için hazırlanmıştır. Konusunda deneyimli, ana dili Amerikan İngilizcesi olan eğitmenler tarafından, İngilizceyi dinleyerek, okuyarak, yazarak ve konuşarak öğrenirsiniz. Eğitim sistemimizi, 1973 yılından beri kazanılan tecrübelerle geliştirilmiş metodlar oluşturuyor. Burada da New York ve Miami'de kullanılan kitapları okutarak, başarısı kanıtlanmış "communicative Rennert Experiential Approach to Learning (R.E.A.L.) method'u uyguluyoruz. En fazla 10 kişilik sınıflarımızda eğlenerek, sanki özel derste gibi bire bir eğitim alırsınız. En büyük hedefimiz; ana dilinizi konuştuğunuz gibi kendinize güvenerek ingilizce konuşmanızı sağlamak.
 
İş İngilizcesi
 
İş hayatında etkin olan Amerikan İngilizcesi'ni konusunda tercrübeli eğitmenlerle en fazla 8 kişilik sınıflarda Rennert İstanbul'da öğrenin. Haftada 4, 8 ve 16 saatten oluşan derslerimiz sayesinde sürekli değişip gelişen iş dünyasına daha hızlı ayak uydurabilir, kariyerinizde hızla ilerlemenizi sağlayacak İş İngilizcesini kısa zamanda geliştirebilirsiniz. Genel İngilizce'nin yanısıra; Pazarlama, Reklam, Uluslararası Ticaret, Hükümet Dili İngilizcesi (resmi), Teknik İngilizce, İşletme İngilizcesi de son derece iddialı olduğumuz konular. Eğitim kadromuz öncelikle bu konularda eğitim almış ve üzerine öğretmenlik sertifikası eklemiş olan çoğu Amerikalı öğretmenlerden oluşuyor. Ayrıca, mülakat, yazışma, telefon görüşmesi ve sunumlarda genellikle sorun yaşandığını bildiğimiz için bu alanlardaki problemlerin ve eksikliklerin eğitim esnasında üzerine eğiliyor, kendinize güvenerek üstesinden gelmenizi sağlıyoruz. İş ingilizcesi derslerine başlangıç seviyesinden itibaren katılabilirsiniz.
 

Eğitim Alanı Eğitim Süresi Eğitim Bedeli (KDV Dahil) Taksitli Eğitim Bedeli
Genel İngilizce 18 hafta (108 saat) 1500 TL 1520
İş İngilizcesi 18 hafta (108 saat) 1500 TL 1520

 

Bu kurs 2407 kez görüntülendi.

Rennert Dil Okulu Hakkında

Rennert Dil Okulu 1973 yılında bir dil bilimci olan César Rennert tarafından Amerika'da kuruldu. Mr. Rennert'in amacı; içinde neredeyse hiç konuşma olmayan, sadece yoğun gramer öğretilen ve kalabalık sınıflardan oluşan dil okullarına, alternatif bir sistem yaratmaktı. Öğrencileri konuşturmayı hedefleyen, az mevcutlu sınıflarda kaliteli eğitim veren bir dil okulu kurmak istiyordu. César Rennert, 1973 yılında işte bu hayalle yola çıktı. Kendi ana dili olan İspanyolcayı öğretmeye başladığı tek bir sınıftan oluşan Rennert Dil Okulu, bugün uluslararası, başarılı bir dil merkezi haline gelmiş durumda. Bugün Amerika'da hem New York (Manhattan) hem de Miami'de okulları bulunan kurum, ön planda tuttuğu İngilizce eğitimi alanında ESL kursları arasında hep ilk sıralarda yer alıyor. 

Rennert Dil Okulu
Çeşme Apt. No:3 D:7 Gümüşsuyu Mah. Ağa Çırağı Sokak
Fındıklı - Beyoğlu / İstanbul
+90 212 245 00 92
+90 212 245 00 93
[email protected]

rennertistanbul.com

Rennert Dil Okulu tarafından düzenlenen İngilizce Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dil Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir