Orta Seviye Dil Kursu - Teol Dil Kursları - İngilizce Kursları - Meraklısı İçin
Orta Seviye Dil Kursu

İstanbul İngilizce Kursları Teol Dil Kursları

Orta Seviye Dil Kursu

Orta Seviye kampanyalarımızdan yararlanmak için hemen size en yakın şubemize başvurunuz.

Teol Avrupa Birliği Akademik Standartları'na uygun 5 kurluk bir eğitim sistemi uygulanmaktadır. Her kur 120 ders saatinden oluşmaktadır. Kurlar tercih edilen programın yoğunluğuna göre 8 – 16 hafta sürmektedir. Teol'de öğretmen odaklı değil, öğrenci odaklı "iletişimsel Dil Öğretim Metodu (Communicative Language Teaching Method) uygulanmaktadır. Teol'de öğrencinin değişik telaffuzları tanımasını sağlamak amacıyla, İngilizlerin yanı sıra, Kanadalı, Amerikalı, Avustralyalı gibi anadili İngilizce olan öğretmenler de çalışmaktadır. Verilen eğitimlerin amacı öğrencinin dört dil becerisini (dinleme, okuma, konuşma ve yazma) geliştirmektir.

Kampanyamızda verilecek seviyeler A1 – A2 + B1 + B2 Şeklindedir.

Eğitim süresi boyunca konuşma programları Hediye.
Eğitim süresi boyunca 2. dil eğitimi Hediye.
Toplam Eğitim Süresi 10 ay ve aylık SADECE 195 TL

Bu kurs 3263 kez görüntülendi.

Teol Dil Kursları Hakkında

TEOL 2005 yılında akademisyen öğretmenler ve profesyonel yöneticiler tarafından kurulmuş olup " Dijital-Animasyonel Dünya Standartlarında Eğitim" sloganı ile eğitim hayatına başlamış ve devam etmektedir. Taktir edersiniz ki kaliteli eğitim vermenin ön şartları iyi ve ihtiyaca göre hazırlanmış programlar, bu eğitimi sizlerle buluşturacak olan kalite ve tecrübede eğitmenler, çok değerli olan dijital-animasyonel öğretim metodoloji, iyi bir öğrenci takip ve yönlendirme rehberliği ve hepsinden can alıcı nokta olan nitelikli eğitimin ekonomik fiyat planlamasıdır. Bizler bu unsurları en ideal seviyede bir araya getirdik ki şu an bulunduğumuz bölgenin en kaliteli Yabancı Dil Okulu olarak anılıyoruz.

TEOL olarak şubelerimizde öğrencilerimizle buluşturduğumuz kalitemiz yurtdışında da çok önemli kurumlarca taktir görüyor. Yurtdışında kaliteli eğitim kurumlarını bünyesinde bulunduran ve Avrupa'nın tüm ülkelerinde geçerli olan sertifikaları verebilen TELC' in bölgemizde sadece bizi tercih etmesi ve Cambridge Üniversitesi gibi dünyanın en önemli kurumlarından birinin Esol sınavları için bizimle işbirliği yapması bizim doğru yolda olduğumuzun en önemli kanıtıdır.

Bizler yabancı dil eğitimini sadece kayıt olunan program zamanları ve sınıf içi olarak görmüyoruz. Öğrencilerimizin öğrenimlerini ve gelişimlerini çok yakından takip ediyor ve program saatleri dışında ve sınıf dışında da eğitimlerini destekliyoruz. Bu sebepledir ki öğrenci işlerimiz ve öğretmenlerimiz arasında kurulan raporlama ile öğrencilerimizi her ders sonu devamlılığını, her hafta, ders içi gelişimini, ders çalışma oranını, yapılan sınav notlarını ve aktivite katılım oranlarını takip ediyor ve çözümler üretiyoruz . Uzun bir zaman süren yabancı dil eğitiminde çıkabilecek sorunlarda siz öğrencilerimize çözümler üretebilen bir koordinasyonun olması gerekliliğini de çok önemsiyoruz.

İletişim Bilgileri

Türkiyenin Her Yerinden: 444 83 65

www.teol.com.tr

Teol Dil Kursları tarafından düzenlenen Orta Seviye Dil Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. İngilizce Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir