Teol Dil Kursları

TEOL 2005 yılında akademisyen öğretmenler ve profesyonel yöneticiler tarafından kurulmuş olup " Dijital-Animasyonel Dünya Standartlarında Eğitim" sloganı ile eğitim hayatına başlamış ve devam etmektedir. Taktir edersiniz ki kaliteli eğitim vermenin ön şartları iyi ve ihtiyaca göre hazırlanmış programlar, bu eğitimi sizlerle buluşturacak olan kalite ve tecrübede eğitmenler, çok değerli olan dijital-animasyonel öğretim metodoloji, iyi bir öğrenci takip ve yönlendirme rehberliği ve hepsinden can alıcı nokta olan nitelikli eğitimin ekonomik fiyat planlamasıdır. Bizler bu unsurları en ideal seviyede bir araya getirdik ki şu an bulunduğumuz bölgenin en kaliteli Yabancı Dil Okulu olarak anılıyoruz.

TEOL olarak şubelerimizde öğrencilerimizle buluşturduğumuz kalitemiz yurtdışında da çok önemli kurumlarca taktir görüyor. Yurtdışında kaliteli eğitim kurumlarını bünyesinde bulunduran ve Avrupa'nın tüm ülkelerinde geçerli olan sertifikaları verebilen TELC' in bölgemizde sadece bizi tercih etmesi ve Cambridge Üniversitesi gibi dünyanın en önemli kurumlarından birinin Esol sınavları için bizimle işbirliği yapması bizim doğru yolda olduğumuzun en önemli kanıtıdır.

Bizler yabancı dil eğitimini sadece kayıt olunan program zamanları ve sınıf içi olarak görmüyoruz. Öğrencilerimizin öğrenimlerini ve gelişimlerini çok yakından takip ediyor ve program saatleri dışında ve sınıf dışında da eğitimlerini destekliyoruz. Bu sebepledir ki öğrenci işlerimiz ve öğretmenlerimiz arasında kurulan raporlama ile öğrencilerimizi her ders sonu devamlılığını, her hafta, ders içi gelişimini, ders çalışma oranını, yapılan sınav notlarını ve aktivite katılım oranlarını takip ediyor ve çözümler üretiyoruz . Uzun bir zaman süren yabancı dil eğitiminde çıkabilecek sorunlarda siz öğrencilerimize çözümler üretebilen bir koordinasyonun olması gerekliliğini de çok önemsiyoruz.

İletişim Bilgileri

Türkiyenin Her Yerinden: 444 83 65

www.teol.com.tr

Teol Dil Kursları tarafından düzenlenen tüm programlar