Rahat İngilizce Kursu - Rahat İngilizce - İngilizce Kursları - Meraklısı İçin
Rahat İngilizce Kursu

İstanbul İngilizce Kursları Rahat İngilizce

Rahat İngilizce Kursu

Bilimsel araştırmalar ışığında geliştirilmiş, hızlı ve kolay İngilizce öğrenme teknikleriyle hazırladığımız derslerle çok keyifli İngilizce öğreneceksiniz. Tüm dünyada uygulanan ve çok başarılı sonuçlar alınan özel tekniğimizle dinleyerek ve konuşarak İngilizce öğrenin.

Rahat İngilizce sistemimizde ders kitapları yoktur. Sınavlar, testler, gramer kurallarına boğulmak, kelime listeleri ezberlemeye çalışmak yoktur. Sadece eğlenceli hikayeler dinleyerek İngilizce öğrenin.

Mini hikaye soru cevap derslerimizde, öğrendiğiniz gramer konusuyla ilgili hazırladığımız küçük ve eğlenceli hikayemizi dinlersiniz. Sonra bu hikayeyle ilgili sorduğumuz kolay sorulara yüksek sesle cevaplar vererek otomatik olarak İngilizce konuşma refleksi kazanırsınız.

Dersimizi ilk dinlediğiniz zaman sorulara cevap veremezseniz, hiç sorun değil, Rahat olun ve sadece dinleyin. Her bölümü en az 4-5 gün boyunca tekrarlı olarak dinlemenizi öneriyoruz. Tekrarlı öğrenme, dil eğitiminin en önemli stratejilerinden biridir. Soru cevap tekniği ile tekrarlı öğrenerek, İngilizceyi duyduğunuz anda anlamaya ve düşünmeden (kafanızda tercüme etmeden) otomatik olarak akıcı İngilizce konuşamaya başlayacaksınız.

Rahat İngilizce eğitim seti içerisinde 20 bölüm bulunmaktadır. Her bölümde, sıfırdan orta seviyeye kadar İngilizce gramer konularını anlattığımız bir adet gramer dersi, bir adet mini hikaye soru cevap dersi ve mini hikayemizde kullandığımız kelimelerin anlamlarını cümle bütünlüğü içerisinde öğreneceğiniz bir adet Extra dersi mevcuttur.

Rahat İngilizce kursumuzdaki tüm dersler mp3 formatında dinleme dersleridir. Böylece, tıpkı çocukların ana dillerini öğrendikleri gibi, İngilizceyi dinleyerek öğreneceksiniz. Ayrıca tüm derslerimizi aynı zamanda okuyarak da takip edebileceğiniz pdf formatında okuma dokümanları mevcuttur.
Derslerimiz dijital olduğundan, onları telefonunuza veya mp3 çalarınıza yükleyerek, istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman dinleyebilirsiniz. Yani Rahat İngilizce kursunda, öğrenme plan ve programınızı kendiniz ayarlarsınız. Evinizin rahatlığında İngilizce öğrenebilirsiniz.

Okullarda ve klasik yöntemler kullanan kurslarda İngilizceyi ders kitaplarından öğrenmeye çalışırsınız. Yani kulaklarınızla değil, gözlerinizle öğrenmeye çalışırsınız. Ancak eski yöntemlerin faydası artık çok sorgulanır hale gelmiştir ve sizi sınavlara hazırlamaktan öteye geçememekte, İngilizce konuşmanızı geliştirememektedirler.

Rahat İngilizce kursumuzun fiyatı 137 TL dir. Şimdi derslerimize, sadece meraklisiicin.com ziyaretçilerine özel %20 indirimle sahip olabilirsiniz. Kupon kodunuz: MERAKLISI

Bu kurs 1955 kez görüntülendi.

Rahat İngilizce Hakkında

Rahat İngilizce, klasik yöntemlerden farklı olarak, hızlı ve kolay İngilizce öğrenebileceğiniz ve akıcı İngilizce konuşabileceğiniz, bilimsel araştırmalardan yararlanarak oluşturulmuş yöntemler kulalnan bir eğitim sistemidir.

Rahat İngilizce sistemiyle, hızlı ve kolay İngilizce öğrenmeye hoşgeldiniz!

Artık Sınavları unutun. Test çözmek, boşluk doldurmak yok. Sadece eğlenceli hikayeleri dinleyin ve kolay sorulara cevap verin.

Detaylı bilgi ve sipariş için: www.rahatingilizce.com

 

Rahat İngilizce tarafından düzenlenen Rahat İngilizce Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. İngilizce Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir